Маркетинговий аудит

Маркетинговий аудит є перевіркою зовнішнього і внутрішнього середовища бізнесу, починаючи від оцінки ринку і конкурентів до маркетингових активностей певного бізнесу.

Мета аудиту –

01

Виявити слабкі і сильні сторони в бізнесі, а також визначити можливості зростання і дати рекомендації для ефективного просування бізнесу на ринку.

Наша компанія пропонує послугу – маркетинговий аудит сайту, який є частиною аудиту сайту. Ця послуга спрямована на широке коло клієнтів, як для тих, хто тільки запускає свій сайт, так і для тих, хто створює новий бізнес. Професійний маркетинговий аудит – це те, з чого слід починати просування бізнесу в мережі Інтернет.

Які завдання вирішує аудит?

02

Дуже часто після створення і запуску сайту, наповнення його контентом, замовлення контекстної реклами і просування, власники бізнесу не отримують ніякої віддачі. Виникає цілком закономірне питання, чому так відбувається, що було зроблено не так. Саме маркетинговий аудит дозволить віднайти відповіді на такі питання:

Чи всі роботи на сайті були виконані правильно;
Які помилки були допущені ще на стадії проектування;
З яких саме причин відсікається вагома частка потенційних клієнтів.

Якщо сайт, який повинен продавати, не виконує своїх функцій, то немає необхідності замовляти створення нового. Навіть великі помилки можна виправити, однак спочатку слід зрозуміти, з чим доведеться працювати. Це і є ключове завдання маркетингового аудиту.

Основні етапи робіт під час маркетингового аудиту:

03

Результатом маркетингового аудиту сайту стане детальний звіт з вичерпними порадами та рекомендаціями – інструментами, що дозволяють виправити становище так, щоб проблема була вирішена.

Аналіз цільової аудиторії;

Визначення цілей і завдань;

Аналіз поточної стратегії або розробка нової;

Аналіз каналів просування.

До наданого звіту, зокрема, будуть входити:

04

01

Опис цільової аудиторії

Ми проаналізуємо її потреби, моделі поведінки, запити та їх формулювання. На підставі цих даних клієнта будуть надані рекомендації щодо збільшення відвідуваності, конверсії і каналах.

02

Докладний звіт щодо бачення сайту у результатах пошуку

Пошуковий аудит дозволить виявити переваги і недоліки сайту, порівняє його з конкурентами, дати конкретні рекомендації щодо поліпшення ситуації.

Крім того, працюючи над маркетинговим аудитом будь-якого сайту, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на питання, до того ж переважно абсолютно безкоштовно.