КІБЕР ПОДВИГ

Кібер подвиг є інноваційним комплексом дій і заходів, спрямованих на забезпечення високого рівня безпеки.

Our Services

Insisted out differed ham man endeavor expenses.

Asset-49@2x.png

SEO OPTIMIZED

In a free hour, when our power of choice is untrammelled and when nothing prevents

Asset-32@2x.png

GOOGLE FONT

In a free hour, when our power of choice is untrammelled and when nothing prevents

Asset-35@2x.png

CLEAN CODE

In a free hour, when our power of choice is untrammelled and when nothing prevents

Our Works

Insisted out differed ham man endeavor expenses.

Development
Web Designer 66%
Branding
Web Designer
Design
Web Designer
Wordpress
Web Designer

Impress your clients by presenting
your branding.

Sed egestas, ante et vulputate volutpat, eros pede semper est, vitae luctus metus libero eu augue. Morbi purus libero, faucibus adipiscing, commodo quis, gravida id, est. Sed lectus. Praesent elementum hendrerit tortor. 

HAPPY CLIENT

921

WORKING HOURS

386

PROJECTS

921

SALES

241

За його допомогою можна забезпечити високий рівень захисту від злому, відстеження, блокування і скачування інформації на таких пристроях як:

Комп'ютери

Ноутбуки

Моноблоки

Корпоративні і особисті телефони

Writing codes and typing data code technology, Programmer cooperating working on web site project in a software developing on desktop computer at company, Programming with HTML, PHP and javascript.

Завдяки встановленню нового програмного забезпечення забезпечується високий ступінь захисту, шифрування даних, які передаються. Щоб не втратити важливу інформацію, наші фахівці зможуть налаштувати архівацію і резервне копіювання даних. Доступ до них буде здійснювати за допомогою спеціального ключа, який буде наданий тільки довіреним особам вашої компанії. Для нашої компанії не важко забезпечити належний рівень захисту конфіденційної інформації від зазіхань зловмисників.

Наша компанія допоможе Вам захистити свій бізнес за рахунок підвищення заходів безпеки комп’ютерної техніки, сайтів, баз даних. Ми зробимо все, щоб Ви були захищені по максимуму. За допомогою засобів захисту, розроблених і впроваджених нами, Ви зможете захистити свій бізнес від будь-яких спроб злому. До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, що дозволить перестати перейматися щодо безпеки, вразливості даними.

Крім того, працюючи над кібер безпекою, ми завжди готові допомогти клієнту та надати відповіді на питання, до того ж переважно абсолютно безкоштовно.