Концепція сайту

Концепція сайту – це ідея майбутнього дизайну сайту, його реальне втілення. Саме з розробки концепції починається створення ресурсу.

Для чого потрібна концепція сайту?

За допомоги концепції сайту можна вирішити наступні завдання:

 

Як оцінити концепцію сайту?

Ми рекомендуємо перевірити вашу концепцію на реальних користувачах сайту, з якими проводилося інтерв’ю під час дослідження. Це обумовлено цілим рядом причин. По-перше, це дає корисний зворотний зв’язок, і допомагає побачити чи були враховані ключові побажання та чи хочуть бачити сайт клієнти чи ні.

По-друге, можна отримати емоційний відгук на ваші ідеї. Емоційна складова вкрай важлива під час оцінки сайту, яким би якісним його зміст і функціональність не були. Особливо це стосується жіночої половини цільової аудиторії.

По-третє, так можна продемонструвати свою повагу до користувачів, оскільки Ви прислухаєтеся до них, готові враховувати їх побажання. Це дуже корисно на етапі реального тестування сайту, коли потрібні мотивовані користувачі для подальшого тестування готового сайту, до того ж абсолютно безкоштовно.

Крім того, працюючи над розробкою концепції сайту, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на питання, до того ж переважно безкоштовно.

16988177581