РЕКЛАМА В ЗМІ

Якщо Ви бажаєте максимально швидко розказати великій кількісті людей про запропоновані товари і послуги, то найбільш ефективним інструментом є реклама у засобах масової інформації. Однак щоб досягти бажаного ефекту, необхідно докласти чимало зусиль, створивши якісну рекламу.

Наша компанія розуміє, що реклама в ЗМІ – це складний, відповідальний і вартісний захід, підходити до якого необхідно дуже ретельно. Тому ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб всі зусилля себе повністю виправдали, а замовник отримав бажаний результат у вигляді нових клієнтів, збільшення продажів та доходів, повністю покривши всі витрати.

Переваги реклами в ЗМІ

Ключовою перевагою реклами у засобах масової інформації є те, що вона практично миттєво дає результат, який у свою чергу залежить від ефективності рекламної кампанії. На це впливає безліч змінних факторів. Йдеться про досконалість планування, а також чіткість поставлених завдань.

Наша компанія готова запропонувати розміщення реклами в ЗМІ по всій території України. У пакет послуг, що надаються входить:

0
Реклама на радіостанціях
0
Реклама на телебаченні
0
Реклама у періодичних друкованих виданнях

Реклама у засобах масової інформація відрізняється тим, що охоплює широку частину населення, тому і перевершує інші види просування, які є більш лояльними і обмеженими за своїм змістом. Ми розуміємо, що реклама в ЗМІ повинна відповідати цілим кластерам населення, враховувати їх побажання, очікування і потреби. Це гарантує успіх від проведення такої рекламної кампанії.

Реклама в засобах масової інформації дозволяє комплексно впливати на кінцевих споживачів, перевести гіпотетичних клієнтів в статус реальних, щоб вони пережили рекламний сюжет, повірили в інформацію, отриману під час перегляду.

Woman touching a smart technology holographic interface
vintage televisions turned on the floor. Nobody around. 3d render. concept of mass media and tv addiction.

Важливою обставиною є те, що реклама в ЗМІ здатна надавати комбінований вплив на рецептори слуху і зору людини. Це дозволяє краще запам’ятовувати інформацію, що дозволяє в подальшому підсвідомості допомогти зробити вибір під час пошуку певного товару або послуги. Згідно зі статистичними даними, після реклами в ЗМІ ймовірність, що людина вибере товар або послугу, становить 80%.

Наша компанія зможе гарантувати результат від реклами в ЗМІ. Ми пропонуємо своїм клієнтам:

01

Фактично реклама у засобах масової інформації - це одна з різновидів тотального роз'яснення суспільству, а також інструмент щільної взаємодії c цільовою аудиторією. До реклами в ЗМІ можна віднести:

02

Профільні оголошення у періодичних друкованих виданнях - газети, журнали, дайджести;

03

Реклама на радіо і телебаченні.

Перевага реклами в ЗМІ над іншими методами просування

Реклама в засобах масової інформації має низку основних аспектів, серед яких можна виділити:

Максимальне охоплення потрібної аудиторії

Забезпечення адекватного сприйняття інформації, що подається за рахунок запасу часу

Максимальна ймовірність охоплення і ознайомлення цільової аудиторії з пропозицією, торговою маркою

Високий рівень довіри

Завдяки розміщенню реклами в ЗМІ можна стимулювати попит на запропоновану продукцію. Механізм впливу реклами досить простий – потенційний клієнт, побачивши той чи інший товар в рекламі, захоче його придбати. За допомогою такого інструменту можна не тільки створити ажіотаж серед потенційних кінцевих споживачів, але і формувати базу оптових клієнтів, які б змогли просувати продукцію у роздрібних мережах.

Social media concept icon on keyboard
4892808

Група компаній «P.A.T.Profi» отримує доступ до практично безмежних рекламних ресурсів, на будь-яких рівнях: національному, столичному, регіональному, а також міжнародному. Робочий процес будується на обґрунтованих дослідженнях, перевірених методах, надійних опитуваннях, авторитетних рейтингах засобів масової інформації.

З нашою допомогою ви зможете розмістити не тільки короткі рекламні ролики і компактні макети, але і цілі статті, відеосюжети. До того ж, починаючи працювати над будь-яким проектом, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на всі супутні питання, переважно безкоштовно.

Mass media poster with news makers and devices icons on waves from big megaphone cartoon vector illustration