Організація бізнесу

Організація бізнесу починається з його створення і реєстрації. Для цього необхідно здійснити певні дії, а також провести глибокий правовий аналіз діяльності майбутньої компанії, щоб визначити оптимальний правовий статус. Навіть найкреативніші ідеї щодо ведення бізнесу, що забезпечуються пристойним капіталом, не дадуть бажаний результат без правильної організації.

Група компаній P.A.T.Profi зможе взяти на себе вирішення всіх питань, пов'язаних з організацією бізнесу і передати клієнту готове рішення «під ключ». Це дозволяє втілити будь-які бізнес-ідеї на найвищому рівні. Скориставшись послугами нашої компанії, клієнт отримає у підсумку:

Красивий і просунутий сайт;

01.

02.

Готовий, правильно оформлений, повністю працездатний бізнес, який має свій індивідуальний стиль;

Брендбук;

03.

Кваліфікований і ефективно діючий персонал;

04.

1000_1000_юр_2
website builder workplace mockup interior 3d rendering

05.

Готові проекти розвитку - маркетингова стратегія і стратегія просування бренду, товарів і послуг;

calculating-cost-N52LNJ3.jpg

06.

Стильний офіс.

Організація бізнесу «під ключ»

Якщо Ви вирішили замовити створення і організацію бізнесу з нуля, то ми здійснимо цілий комплекс заходів:

  1. Розробка та узгодження концепції бізнесу.
  2. Підготовка бізнес-плану з фінансовою моделлю і дорожньою картою.
  3. Створення компанії – реєстрація юридичної особи, отримання КВЕД оформлення розрахункового рахунку в банку.
  4. Розробка маркетингової стратегії, технічного завдання щодо створення сайту – концепція, дизайн, структура.
  5. Пошук необхідних площ для відкриття бізнесу – офіс, торгове або виробниче приміщення.
  6. Устаткування приміщення всім необхідним для функціонування бізнесу: меблі, оргтехніка, канцелярське приладдя, торговельне обладнання в залежності від виду діяльності.

7. Створення сайту: дизайн, верстка, наповнення контенту; придбання доменного імені, установка сайту на хостинг; початковий етап просування сайту; створення груп у соціальних мережах з наповненням рекламного контенту.

8. Підбір персоналу: пошук резюме за певними параметрами, проведення первинних співбесід, узгодження кандидатур з Замовником.

9. Підготовка юридичних аспектів взаємодії створеної компанії з контрагентами, партнерами, співробітниками: розробка форм трудових договорів, клієнтських і партнерських договорів, регламенту, інструкцій і скриптів продажів для співробітників, іншої документації за необхідності.

10. Установка допоміжного програмного забезпечення: спеціалізованих програм, залежно від видів діяльності, CRM, 1С; налаштування комп’ютерів, внутрішнє мережеве налаштування.

11. Вступний інструктаж і первинне навчання співробітників.

Крім того, починаючи працювати над будь-яким проектом з організації бізнесу «під ключ», ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на будь-які питань, до того ж, переважно безкоштовно.