E-MAIL розсилання

На даний час у переліку послуг з просування продукції однією з найбільш затребуваних є e-mail розсилання. Але що це таке і яку користь може принести компанії знають далеко не всі. Також не всі розуміють, які сервіси дозволяють налаштувати e-mail розсилання з власного сайту.

Що таке e-mail розсилання?

E-mail розсилання – це один з інструментів просування, який не тільки не втрачає своїх позицій, а й навпаки, зміцнює, дозволяючи привернути увагу цільової аудиторії на певний сайт. E-mail-розсилання бувають двох видів:

0
Індивідуальні
0
Масові

Комплект заходів, прийомів і методів, спрямованих на підвищення ефективності e-mail розсилання, називається e-mail маркетингом.

Як створюються листи e-mail розсилання?

Переважно листи складаються у форматі HTML. Це робиться для гнучкості управління зовнішнім виглядом, застосовуючи у складі листа різні зображення і вносячи необхідні посилання. Також у разі необхідності до листа розсилання можна прикріпити додаткові файли. Це може бути комерційна пропозиція або прайс-лист.

Періодичність здійснення e-mail розсилання буває найрізноманітнішим. Листи можна надсилати як з певною регулярністю – щотижня або щомісяця, так і як дайджест під час проведення розпродажів, акцій та інших подій, які можуть бути цікавими цільовій аудиторії.

Персоналізоване e-mail розсилання – це зовсім інша справа. У такому випадку користувач сам підписується на таку розсилку, добровільно висловлюючи своє бажання отримувати інформацію від компанії. Вона може стосуватися оновлення асортименту, зниження цін, проведення різних акцій.

В інших випадках персоналізоване e-mail розсилання здійснюється з використанням бази адрес, які компанія зібрала за період співпраці з різними клієнтами. Завдяки такому підходу результат від персоналізованого e-mail розсилання буде більш ефективним, оскільки одержувачі знають компанію-відправника, а також вони зацікавлені в отриманні найсвіжішої і достовірної інформації про всі продукти і пропозиції.

Наразі e-mail розсилання без застосування інших маркетингових інструментів практично не використовується. Це обумовлено тим, що під час проведення комплексних заходів ефект розкрутки сайту буде більш високим, що позитивним чином відіб’ється на всіх результатах діяльності компанії.

Починаючи працювати над будь-яким проектом з e-mail розсилання, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на всі супутні питання, переважно безкоштовно. Це дозволяє оперативно вирішити будь-які завдання.