СМС РОЗСИЛАННЯ

SMS-розсилання є одним з ключових і ефективних інструментів мобільного маркетингу, який стрімко розвивається. За допомогою нашого сервісу можна замовити розсилку повідомлень, що дозволяє швидко і ефективно оповістити всіх клієнтів, співробітників і ділових партнерів за допомогою SMS. На даний час SMS-розсилання є затребуваним і ефективним засобом мобільного просування.

Переваги SMS-розсилання

Масове розсилання SMS-повідомлень дозволяє максимально і точно визначити цільову аудиторію, швидко доставити необхідну інформацію. Завдяки нашій системі співробітники Вашої компанії зможуть самостійно здійснювати SMS-розсилання відповідно до клієнтської бази. Для цього використовується спеціальний WEB-інтерфейс.

До того ж вашим клієнтам будуть приходити SMS-повідомлення не від невідомого номера, а буде вказано назву фірми. Крім того, таке розсилання буде персоналізованим, де текст повідомлення буде містити інформацію з бази даних, де вказані такі параметри, як:

До основних відмінностей SMS-розсилання над іншими маркетинговими інструментами можна віднести:

Адресність

Інформація відправляється тільки тим клієнтам, які дійсно її потребують.

Швидкість

Інформація поширюється максимально швидко.

Результат

99% відправлених SMS-повідомлень прочитується користувачами.

Ціна

Вартість послуги набагато дешевша, ніж виготовлення друкованої продукції.

Швидкість і оперативність роботи SMS-розсилання

Використовуючи наш Web-інтерфейс, Вам не важко буде самостійно, без допомоги сторонніх фахівців, планувати і проводити SMS-розсилання, вибираючи оптимальний графік і час відправки повідомлень. Результати проведеного розсилання можна буде відстежувати у режимі реального часу через WEB-інтерфейс. Це дозволить точно знати, яка розсилка була проведена, кому з абонентів були доставлені повідомлення.

До того ж, починаючи працювати над будь-яким проектом з розсилання SMS-повідомлень, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на всі супутні питання, переважно безкоштовно.