Доопрацювання сайту

Досить часто власники компаній стикаються з ситуацією, коли корпоративний сайт є, але його зовнішній вигляд, функціонал, наповнення – застаріли, не відповідають сучасним вимогам бізнесу і керівництва. Замовляти створення нового порталу не завжди доцільно, оскільки в наявний ресурс вже вкладені значні ресурси. Виходом з ситуації може стати доопрацювання сайту. Наша компанія P.A.T.Profi має значний досвід роботи у реалізації таких проектів.

Зазвичай роботи по редизайну сайту проводяться разом з його аудитом. Це дозволяє зрозуміти, що не так з наявним ресурсом, які зміни в ньому необхідно здійснити. Це дозволить досягти найбільш високого результату від всіх скоєних дій. Аудит дозволяє визначити такі критерії:

Зручність користування ресурсом

Інформаційне наповнення

Структура сайту

Подача інформації

Технічна функціональність

Структура сайту

Редизайн сайту

Наші фахівці зможуть визначити: чи потребує змін дизайн сайту, або його структура, зміна контенту, додавання інших мовних версій, оновлення каталогу продукції.

Крім того, працюючи над доопрацюванням сайту, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на питань, до того ж переважно абсолютно безкоштовно.