РЕКЛАМА У СПОРТКЛУБАХ

Реклама у спортивних клубах є найшвидшим, доступним і ефективним способом донесення необхідної інформації до цільової аудиторії, що дає змогу голосно і чітко заявити про себе. Якщо розмістити свою рекламу, наприклад, в мережі фітнес-клубів «Sport Life», то охоплення буде максимальним, оскільки під цією торговою маркою працює 47 залів, якими користується понад 350 тисяч чоловік.

Як рекламувати у спортивних клубах?
Одним з ефективних інструментів реклами в спортклубах є статичні панелі. Це рекламні панелі формату А1, які розташовані у найбільш прохідних місцях фітнес-клубу. До того ж, рекламні матеріали можна розміщувати і в спеціально відведених промо-місцях. Для цього використовуються спеціальні промо-стійки. Також до ефективних засобів реклами в спортклубах можна віднести:
01.
Відеорекламу

Для цього використовуються широкоформатні дисплеї, на яких транслюються відеоматеріали.

POS-матеріали та семплінг

Найбільш зручним місцем для розміщення рекламної поліграфічної продукції є стійки адміністрації. Також можна роздавати листівки відвідувачам в руки безпосередньо у спортклубі або біля зони рецепції.

02.

Нестандартні види розміщення:

наклейки на дзеркалах, на шафах роздягалень, банери у басейнах.

03.
Переваги розміщення реклами у спортклубах

Основні переваги реклами у спортклубах:

Починаючи працювати над будь-яким проектом, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на всі супутні питання, переважно безкоштовно.