IOS ДОДАТКИ

Сьогодні доступність операційної системи від компанії Apple хоч і обмежена на ринку, проте їй вдається випереджати конкурентів по важливим для бізнесу критеріям, а саме монетизації і залученості користувачів додатків. Згідно з дослідженнями, середній користувач пристроїв, що працює під управлінням операційної системи, на відміну від конкурентних ОС, істотно більше часу витрачає на використання програмного забезпечення, тим самим витрачаючи на них більше грошей. Завдяки цьому розробка додатків для iOS є пріоритетним напрямком для бізнесу.

Етапи розробки програми для iOS

До того ж, починаючи працювати над будь-яким проектом з розробки програмного забезпечення на iOS, ми завжди готові допомогти клієнту і надати консультацію з будь-якого питання, переважно безкоштовно.

Переважно, розробка програми включає наступні етапи:

Проведення аналізу, щоб визначити мету, напрямок діяльності, конкурентне середовище замовника

Складання технічного завдання, постановка завдань і підбір методів

Внутрішні роботи. Розробка серверної частини і реалізація API

Унікальний вид. Розробка дизайну програми

Створення програмного забезпечення. На цьому етапі реалізується функціонал майбутньої програми і здійснюється програмування

Тести і перевірки. Проведення ретельного тестування програми на різних пристроях з імітацією реальних навантажень

Налагодження програми та публікація його в App Store

Просування додатка з використанням найбільш ефективних інструментів

Розробка додатків для iOS

Наша компанія зможе розробити додатки для iPhone, які можуть використовуватися в будь-яких галузях діяльності. Найчастіше це бізнес-додатки або спеціальні додатки-сервіси. Величезне значення у роботі додатків відіграє серверна частина – ми зможе частково або повністю взяти на себе розробку і налаштування серверної частини проекту, реалізувати серверний API.

Наші фахівці зможуть здійснити розробку iOS додатків для таких пристроїв як:

Під час розробки додатків ми враховуємо і тестуємо роботу додатків на пристроях iOS різних серій і поколінь. Це дозволяє виключити появу збоїв у роботі і повністю перевірити працездатність розробленого програмного забезпечення. Якщо ґрунтовно продумати і якісно зробити додаток для iOS, то можна не тільки принести користь компанії, а і збільшити її доходи.