ДИЗАЙН-ПОСЛУГИ

Жоден бізнес не може існувати без клієнтів. Залучити їх можна за допомогою реклами. Тому розробка рекламної продукції – це важливий етап у розвитку будь-якої компанії.

Дизайнери нашої компанії зможуть розробити і створити для вас найрізноманітнішу рекламну продукцію:

Візитки

Флаєра

Наклейки

Брошури

Календарі

Банери

Закладки

Обкладинки

Дизайн полиграфической продукции

Спершу ми продумуємо дизайнерську концепцію, потім розробляємо макет, який роздруковується на папері. Це дозволяє краще зрозуміти, як буде виглядати готовий виріб. Мета всієї друкованої продукції полягає в інформуванні потенційних клієнтів щодо продукції, послуги і самої компанії, спонукати їх зробити цільову дію, що досягається дизайном і особливостями поліграфічної продукції. Під час розробки дизайну ми докладаємо всіх зусиль, щоб це дало позитивні результати для Вашої компанії, дозволило збільшити прибуток.

Розробка багатосторінкових видань

Багатосторінкові видання – це складні поліграфічні вироби, які вимагають наявності спеціальних навичок компонування, верстки, дизайну кожного окремого елемента і цілісного продукту. У нашій компанії розробкою багатосторінкових видань займається команда спеціально навчених професіоналів, які на практиці знають всю специфіку виробництва і створення такої продукції. Ви тільки думаєте, яким повинен бути Ваш каталог, а ми вже знаємо, як зробити, щоб все було на найвищому рівні.

Багатосторінкові видання

Наша компанія готова взятися за розробку таких багатосторінкових видань:

Річний звіт

Каталог

Брошура

Журнал

Презентації

Книги

Щоб підготувати до виробництва кожен такий поліграфічний продукт необхідно докласти чимало сил і часу Замовнику, але ми максимально оптимізуємо витрати за рахунок розподілу завдань на кожному  етапі. Замовнику, на узгодження, надаються проміжні варіанти, у які, в разі необхідності, вносяться правки для отримання остаточного затвердженого макету і запуску тиражу у друк. Кожен фахівець займається вирішенням своїх завдань, завдяки чому Ваша рекламна продукція буде максимально ефективно працювати на Вашу компанію.

Крім того, починаючи працювати над будь-яким проектом з розробки дизайну друкованої продукції, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на будь-які питань, до того ж, переважно безкоштовно.