SEO ПРОСУВАННЯ

SEO - це комплекс заходів, який спрямований на підвищення сайту в рейтингу видачі таких пошукових систем як Google

Ключова мета – це вихід в ТОП на перші сторінки пошукової системи, щоб користувачі відразу бачили сайт і переходили на нього, оскільки далеко не всі готові відкривати десятки сайтів у пошуках необхідної інформації, товарів і послуг.

Важливо розуміти, що немає єдиного плану щодо просування SEO. Кожен сайт індивідуальний, як за тематикою, так і за змістом, тому важливо підібрати унікальний підхід, який і дозволить вивести ресурс в ТОП пошукової системи.

Багаторічний досвід роботи наших фахівців дозволив напрацювати базовий алгоритм для SEO. Однак кожен проект просувається індивідуально, з урахуванням безлічі деталей.

coworkers-in-office-PJZUWUT-min.jpg
Як виглядає SEO просування зсередини?

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є SEO просування сайтів. За довгі роки роботи у цій сфері нам вдалося виробити концепцію з цього приводу. Щоб зрозуміти, як все відбувається, необхідно ознайомитися з цим процесом зсередини і зрозуміти, які роботи ми проводимо:

Мета SEO просування

Мета SEO полягає в тому, щоб застосувати ряд заходів, за допомогою яких поліпшується сайт, піднімається у рейтингу в пошуковій видачі та збільшуються продажі. Все це буде зроблено за рахунок природних чинників. По-перше, видаляться всі технічні проблеми, що дозволить сайту працювати максимально коректно. Для цього також вносяться зміни до html-коду, стискаються дані, що в свою чергу позитивно позначається на збільшенні швидкості завантаження сторінок.

По-друге, видаляться дубльовані сторінки, налаштується навігація сторінок.

По-третє, важливо здійснити оптимізацію скриптів, css та графічних елементів на сайті, впровадити відповідно до стандартів мікророзмітки сайту.

Особливу увагу ми приділяємо розташованому на сайті контенту, який забезпечує його краще ранжування. Окремо ми працюємо над внутрішньою структурою сайту для того, щоб підвищити його юзабіліті, підняти конверсію продажів за рахунок застосування A / B тестування.

Також наші фахівці працюють над тим, щоб знизити відсоток відмов, збільшити час перебування на сайті та кількість переглядів сторінок користувачами. Під час застосування SEO просування наші фахівці обов’язково підключають і використовують такі системи-аналітики, як Google Analytics. За результатами виконаних робіт складає звіт.

The concept of search engine optimization specialist.
digital composite of business graphics with office background

Починаючи працювати над будь-яким проектом, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на всі супутні питання, переважно безкоштовно.