Розробка ігор

Компанія P.A.T.Profi готова запропонувати розробку мобільних ігор для ОС iOS і Android, застосовуючи новітні технології, такі як Unity3d, Photon. Всі роботи з розробки здійснюються у тісній співпраці з замовником, з урахуванням усіх його побажань.

Наші послуги в сфері розробки ігор включають весь спектр послуг, починаючи з оцінки ідеї і до випуску готового продукту та його розміщення у магазині мобільних додатків

Оцінка ідеї замовника

Наші фахівці допомагають клієнтам ідеї мобільної гри, та дають поради щодо застосування технологій, ефектів, анімації. Ми заздалегідь прораховуємо всі трудовитрати, ресурси, необхідні для розробки, правильно оформляємо вимоги, що дозволяє точно розрахувати вартість, терміни та етапи виконання замовлення.

Проектування майбутньої гри

Наші фахівці розроблюють прототипи, схеми і ескізи майбутньої гри, після чого відбувається обговорення проекту, до якого потім вносяться всі побажання замовника ще на стадії проектування.

Розробка мобільної гри

Цей етап є найбільш складним і відповідальним. На ньому розробляється графіка: створюється концептуальний дизайн, користувальницький інтерфейс, моделі, персонажі, анімація. Після цього пишеться код гри, серверна архітектура, мережева гра, інтегруються зовнішні сервіси. Окремо проводиться робота над музикою, фоновими мелодіями, ігровими звуками. Крім того, ми ретельно опрацьовуємо ігровий світ – тексти, відео, ігровий баланс і інший контент.

Запуск програми

На цьому етапі гра публікується на відповідній платформі – AppStore або Google Play. Для більш ефективного просування ми створюємо графічні рекламні матеріали, іконки.

Технології. Для створення мобільної гри над проектом працює ціла команда кваліфікованих і досвідчених фахівців, серед яких дизайнери, програмісти, тестувальники. Під час розробки ми використовуємо перевірені сучасні технології, а саме AdMob, Game Analytics, Flurry, Google Play Services, NGUI, UGUI, Unity3d, Photon.

.

Переваги мобільних ігор

Мобільні ігри - сьогодні це один з перспективних напрямків бізнесу

Кількість користувачів смартфонів тільки зростає, виробники регулярно виводять на ринок нові, більш потужні смартфони, створені спеціально для ігор. Хтось грає в ігри, щоб провести час, хтось - заробити грошей, а хтось - для розваг.

Ігри - це ефективний інструмент, за допомогою якого можна навчати як дітей, так і дорослих

Завдяки грі можна залучити учнів до процесу навчання, зацікавити їх, допомогти засвоїти інформацію в більш простому, зрозумілому ігровому форматі.

Мобільні ігри - це досить перспективний інструмент реклами та просування

Зараз користувачі смартфонів навчилися повністю відключати показ реклами на мобільних пристрої, але при цьому вони із задоволення грають в рекламні іграшки, збираючи бонуси, бали, беручи участь у всіляких розіграшах.

У нашій компанії працюють молоді енергійні фахівці, ми постійно стежимо за тенденціями в ігровій індустрії, освоюємо і застосовуємо нові ігрові технології. Це дозволяє створювати унікальні ігри, які зможуть стати відмінним джерел стабільного прибутку.

Обравши нас, Ви отримаєте:

Якість

Розробкою ігор займається команда фахівців, яка має величезний досвід роботи в ігровій індустрії

Кваліфікацію

Ми застосовуємо найсучасніші та ефективні технології і інструменти під час розробці ігор, підтвердженням чому є наші успішно реалізовані проекти

Дотримання термінів виконання

Наша компанія, беручись за виконання замовлення, повністю відповідає за його завершення у зазначені терміни, оскільки ми використовуємо оптимальні методології ведення проектів

Фінансово вигідні рішення

Наша компанія прагне до максимального зменшення витрат за рахунок застосування раціональних рішень, ретельного планування і систематизації механізмів роботи

Прозорий процес розробки в тісному взаємозв'язку з замовником

Кожен етап роботи документується, замовнику надаються докладні звіти про всі результати, всі роботи проводяться відповідно до узгодженого графіку

Креативні рішення

Наші молоді художники-дизайнери, досвідчені програмісти зможуть створити гру такою, якою собі уявляв замовник

Крім того, починаючи працювати над будь-яким проектом з розробки ігор, ми завжди готові допомогти клієнту і відповісти на будь-які питання, переважно безкоштовно.