ДИЗАЙН САЙТУ

Дизайн сайту – це те, з чого все починається. Від нього залежить зовнішній вигляд, функціональні можливості, а також емоції, які він буде викликати у всіх користувачів. Найбільш правильним рішенням буде довірити розробку дизайну сайту фахівцям нашої компанії, які зможуть ретельно його опрацювати, продумати до найменших деталей.

Однією з основних переваг нашої компанії наразі є створення дійсно якісного дизайну для сайтів, що обумовлено багаторічним досвідом роботи у цій сфері і командою кваліфікованих і креативних фахівців. Незважаючи на те, що ми здійснюємо комплексний підхід до створення web-сайтів, ми готові запропонувати вам окрему послугу з розробки індивідуального дизайну, після чого ми можемо здійснити верстку шаблонів дизайн-макетів та інтегрувати їх у систему управління.

Крім того, ми проводимо редизайн та модернізацію вже існуючого сайту, щоб збільшити конверсію і зробити його ефективним інструментом продажів та джерелом стабільного прибутку вашої компанії.

Розробка дизайну сайту у нас, як правило, складається з декількох етапів.

Правильно продуманий функціонал створюється у процесі проектування. Для цього здійснюємо наступні етапи, під час яких створюється:

01.
Карта системи, на якій у вигляді дерева схеми відображені сторінки сайту;
02.
Схема взаємодії користувача з сайтом. Така схема показує, як відвідувач досягає своєї мети;
03.
Схема сторінок, що демонструють набір інформаційних блоків, які виводяться на сторінках сайту;
04.
Клікабельний прототип, який імітує роботу сайту.

Але одного таланту мало, тому процес створення концепції прекрасного дизайну проходить у нас в кілька обов'язкових етапів:

Об’єднуючи образи з дошки настрою, типографіку, досвід і талант ми приступаємо до створення дизайну сайту. Для дизайну в будь-якій сфері завжди важлива актуальність. У веб-дизайні тенденції змінюються так само часто, як і в моді. Через це до нас часто звертаються з метою замовити редизайн сайту. Для створення сучасного дизайну або щоб зробити редизайн, який буде в тренді ще мінімум два-три роки, ми регулярно стежимо за змінами і оновлюємо для себе чек-лист актуальних рішень в веб-дизайні.

 

Крім того, починаючи працювати над будь-яким проектом з дизайну сайтів, ми завжди готові допомогти клієнту і відповісти на всі питання, до того ж переважно абсолютно безкоштовно.