Реклама

Сьогодні увагу потенційних клієнтів можна залучити найрізноманітнішими способами, однак вибрати серед всіх варіантів той інструмент, який зможе дати реальний результат, а саме підвищити прибуток компанії досить важко. Рекомендуємо віддавати перевагу сучасним інструментам, засобам інтернет-маркетингу, оскільки мислення клієнтів зазнало істотних змін.

SMM

Сьогодні жодна людина не може уявити своє життя без соціальних мереж, галузевих блогів, YouTube. Вони зайняли міцні позиції у нашому повсякденному житті. Також соціальні мережі здатні чинити величезний вплив на рішення, що приймаються. У соцмережах зареєстровані мільйони користувачів, які можуть стати майбутніми клієнтами Вашої компанії. Активне просування бренду у соціальних мережах є відмінною можливістю донести інформацію про компанію, товари і послуги мільйонам передплатників.

SEO

Це безпечний і швидкий спосіб залучити на сайт цільових відвідувачів через пошукові системи. Ми зможемо зробити так, щоб про Ваш сайт довідалися якомога більше потенційних клієнтів, виділити його серед конкурентів, випередивши їх. Ми застосовуємо найсучасніші та ефективні методи SEO-просування, яка ґрунтується на стратегії трьох китів, а саме на аналітиці, конверсії та залученні. SEO-просування від компанії P.A.T.Profi - це інноваційні технології та досвід провідних SEO-фахівців, що дозволяє багаторазово збільшити аудиторію покупців. До того ж, починаючи працювати над будь-яким проектом, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на всі супутні питання, переважно безкоштовно.

Реклама в інтернеті

Використання реклами в Інтернеті, розміщення інформації про свою компанію, продукцію або послугу в мережі, наразі така ж буденна процедура, як рекламні оголошення у друкованому видання про які розповідалося раніше. Тільки зараз все стало набагато простіше, швидше і значно ефективніше.

Реклама в Інтернеті є ефективним способом просування, який можна вважати універсальним інструментом. Він ідеально підійде не тільки великим корпораціям, а й підприємцям-початківцям. Різноманітність форматів інтернет-реклами здатне повністю задовольнити потреби рекламодавців. Це дозволяє рекламувати через Інтернет будь-які продукти, до того ж, це буде не просто розміщення оголошень, а саме максимально ефективне просування.

Ефективна віддача – ключова перевага розміщення реклами в Інтернеті над іншими інструментами просування товарів і послуг. Унікальність Інтернету обумовлена ​​тим, що він дозволяє зробити рекламу затребуваною користувачами. За допомогою такої реклами можна донести необхідну інформацію до кінцевих споживачів без особливих труднощів.

Ще однією важливою перевагою інтернет-реклами є те, що її можна повністю контролювати, а саме знати, хто і коли подивився, скільки разів вона була показана, звідки користувач дізнався про неї, які маніпуляції зробив після взаємодії з нею. Крім того, редагувати і змінювати формат, банери і рекламні оголошення можна у будь-який час, що робить рекламу в Інтернеті одним з найбільш затребуваних і ефективних інструментів просування.

Якщо Ви і Ваша компанія до цього часу не використовуєте цей маркетинговий інструмент, вам варто якнайшвидше ознайомитися з усіма його особливостями і перевагами, щоб зрозуміти, як це може допомогти у розвитку бізнесу і збільшення прибутку.

Реклама - неминучість у світі високої конкуренції

Реклама є саме тією зброєю, яку можна вважати найефективнішою в боротьбі з конкурентами за кожного клієнта. Однак важливим є правильно нею користуватися. До того ж не має значення, які послуги і товари пропонує компанія. Без реклами вам не вдасться зайняти гідне місце в ніші у сучасному ринку. Також без неї не вдасться випередити конкурентів.

Якщо раніше реклама була важелем впливу на споживачів, то зараз все змінилося. Витрати на просування повинні бути частиною бюджету всієї компанії. Цілком закономірним є питання, що робити представникам малого бізнесу, підприємцям-початківцям, які мають обмежений бюджет. Відповідь досить проста і логічна – слід віддавати перевагу використанню найбільш ефективного та економічного методу рекламного впливу.

Таким інструментом можна вважати поліграфію, адже вона є самим бюджетним варіантом, який можна використовувати для рекламування своїх товарів і послуг. Зараз багато компаній надають поліграфічні послуги, проте найбільш правильним рішенням буде довірити розробку та друк листівок, буклетів, брошур, візиток, кращим у цій справі. Ми зможемо допомогти Вам швидко і ефективно прорекламувати компанію, продукцію або послуги.

Листівки є доступним видом реклами, які здатні розповісти потенційним клієнтам про новинки, знижки, акції, унікальні особливості товару або послуги. Цупкий папір, якісний друк і яскраве оформлення здатні зробити таку поліграфічну продукцію досить ефективним засобом рекламного впливу. До того ж, у поліграфічної продукції є ще одна перевага – невисока вартість, особливо якщо друк здійснюється офсетним способом, що актуально для великої кількості листівок. Якщо тираж невеликий, то перевагу слід віддавати цифрового друку.

Щоб листівка вийшла цікавою, наші співробітники ретельно попрацюють над створенням унікальної концепції і дизайну. На листівці обов’язково буде вказано назву Вашої компанії, контактна інформація, щоб кожен потенційний клієнт зміг легко зв’язатися по телефону або прийти за вказаною адресою.

Види інтернет-реклами

Ми вважаємо, що розміщення реклами в блогах сьогодні є найбільш перспективним варіантом просування в Інтернеті, оскільки він максимально близький контактує з потенційними клієнтами. Важливо, що реклама, яка розміщується у блозі, сприймається цільовою аудиторією як рекомендації, а не нав’язування товарів і послуг. Це значно підвищує її ефективність. Найпоширеніший формат реклами в блозі – це огляди товарів і послуг, що просуваються.

До основних видів інтернет-реклами можна віднести:

Реклама в блогах
Контекстна реклама
Тізерна реклама
Реклама у соціальних мережах
Email-розсилання