ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Просування сайту – це важливий етап, якому необхідно приділяти достатньо уваги і ресурсів. Потрібно не лише  створити хороший, функціональний сайт з гарним дизайном, який буде подобається користувачам. Необхідно ще подбати про те, щоб потенційні клієнти змогли його знайти на просторах мережі Інтернет. Саме ці завдання вирішує розкручування (просування) сайту.

Social media network concept with smartphone.Hand holding smartphone with icons online.Marketing concept with notification comment, message, like and star.

Варіанти розкручування

Існують різні варіанти просування сайтів. Найбільш поширеним і максимально ефективним є розміщення посилань у статтях на сайтах, які мають високі показники ТІЦ і PR в пошуковій системі Google. Перевагою такого варіанту є те, що посилання з сайтів ЗМІ – унікальна послуга на ринку. Такі посилання індексуються швидше за інші та додатково піднімають авторитет вашого сайту в очах пошукових систем.

Також розкручування можна здійснювати через написання статей, які будуть розміщуватися на сайтах зі схожою тематикою, давати позитивну оцінку діяльності компанії, її товарам і послугам. На них буде вказуватися посилання на просувний сайт, і кожен зацікавлений користувач зможе перейти в один клік на нього.

У такому випадку будуть отримані посилання в матеріалах, відповідних за тематикою сайту, що є ідеальним поєднанням, оскільки посилання матимуть природний вигляд.

Крім того, працюючи над просуванням сайту, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на питання, до того ж переважно безкоштовно.