SMM (ПОСТУП У СОЦ МЕРЕЖАХ)

Що таке SMM?

Social Media Marketing є ідеальним інструментом, за допомогою якого можна залучити нових клієнтів, побудувати довгострокові відносини з постійними клієнтами, а також підвищити лояльність вже наявних до продукції, бренду.

Які завдання вирішує SMM?

Отримання трафіку для сайту

Стимулювання зростання продажів

Збільшення лояльності клієнтів

Поліпшення загального враження про бренд

Етапи роботи по SMM

Процес впровадження SMM відбувається  за рахунок наступних дій:

01.
Постановка мети
02.
Розроблення стратегії, контент-плану
03
Створення дизайну та концепції сторінки
04.
Просування: щоденне наповнення контентом, модерація, регулярний інтерактив, рекламна підтримка
05.
Регулярна оцінка результатів і складання звітності

Які операції можна робити за допомогою SMM у соціальних мережах?

За допомогою такого інструменту можна навчати своїх клієнтів, надаючи їм виключно цікаві і корисні відомості про продукцію, про зміни ринку, давати корисні поради, забезпечувати їх особистісний ріст. Крім того, за допомогою SMM у клієнтів з’явиться майданчик для спілкування за інтересами, щоб обговорити продукцію, якість послуг. У соціальних мережах набагато легше і швидше відповідати на питання клієнтів – створюється аналог call-центру. Також в разі ефективного використання SMM отримується зворотний зв’язок: можна отримувати рекомендації і застосовувати їх на своїй моделі бізнесу, враховувати побажання клієнтів під час виведення на ринок нових товарів і послуг. SMM дозволяє робити не тільки перші, але і повторні продажу. Це досягається за рахунок ненав’язливої розповіді про свої товари і послуги.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в сфері просування у соціальних мережах. Ретельний підходять до кожного з етапів дозволяє розраховувати на високий результат у підсумку. До того ж витрати на просування у соціальних мережах мінімізовані, а переваги від його впровадження - максимальні. Крім того, починаючи працювати над будь-яким проектом, ми завжди готові допомогти клієнту і підказати по всім супутнім питанням, до того ж в більшості випадків абсолютно безкоштовно.