Брендбук

Кожній компанії варто задуматися над створенням брендбуку, оскільки його відсутність тягне за собою багато труднощів для самої компанії. Найчастіше неправильно використовуються логотипи в друкованих виданнях або на сувенірній продукції.

Мало хто знає, що важливі всі деталі, навіть такі як:

Використання фірмового шрифту
Створення унікальної колірної гами і фірмового стилю
Вивчення цільової аудиторії для розробки рекламної кампанії

Наша компанія P.A.T.Profi зможе вирішити всі ці питання, уникнути помилок, яких припускаються через те, що не до кінця чітко розуміють, як необхідно використовувати бренд і фірмовий стиль.

Крім того, починаючи працювати будь-яким проектом з розробки брендбуку, ми завжди готові допомогти клієнту і відповісти на питання, до того ж переважно безкоштовно.

Різновиди Бурендбука (Бука)

Мало хто знає, що існують різні типи Буків для бізнесу. Виділяють три основні види:

Брендбук

Це посібник із застосування бренду, особливості його просування на ринку. У ньому містяться положення про мету компанії, її стратегічні завдання, цінності бренду, описі його ключових ідентифікаторів. Зазвичай Брендбук - це внутрішньокорпоративний, закритий документ, що є комерційною таємницею компанії.

Гайдбук

Це посібник з питань застосування фірмового стилю, документ. У ньому містяться правила, як будувати і використовувати елементи фірмового стилю.

Катбук

Це технічний посібник.