Розроблення

Розроблення програмного забезпечення є одним з напрямків діяльності компанії P.A.T.Profi

Наші фахівці володіють різними мовами програмування і видами кодів, зможуть взяти на себе розроблення ПО будь-якої складності. Вони зможуть відповісти на всі запитання, надавши професійні консультації.

Послуги веб-розробників можуть знадобитися у різних ситуаціях:

Необхідно написати програму

Додати до наявного додатку новий функціонал

Відредагувати вихідний код

Підвищити рівень безпеки

У всіх цих випадках наша компанія готова прийти на допомогу і надати широкий спектр програмних послуг. Крім того, наші фахівці зможуть синхронізувати бази даних з сайтом, сервером, налагодити автоматичне виконання необхідних дій і алгоритмів. Ми з легкістю полегшимо, зробимо дешевшою і налаштуємо автоматизацію процесів, що позитивним чином позначатися на показниках діяльності компанії.

Етапи розробки

Умовно процес розробки можна поділити на кілька окремих етапів:

20

Створення сайту. Він буде повною мірою враховувати всі необхідні робочі та виробничі процеси

40

Встановлення на сайт лічильників і проведення моніторингу відвідувань потенційних клієнтів та користувачів

60

Вирахування автоматичної конверсії, якщо є можливість придбати безпосередньо на сайті

80

Створення базових додатків для зворотного зв'язку, замовлення зворотного або прямого дзвінка, прорахунок вартості послуг

100

Створення комунікацій між створеним програмним забезпеченням з співробітниками, автоматичний запуск або створення бази даних, програмного продукту, запуск виробництва та інших дій відповідно до заданому алгоритму

На кожному з етапів ми застосовуємо інноваційні технології і найбільш ефективні інструменти. До того ж, починаючи працювати над будь-яким проектом, ми завжди готові допомогти клієнту і надати відповіді на всі супутні питання, переважно безкоштовно.