Які проблеми вирішує CRM?

Протягом наступних двох років CRM складатиметься з наступних 11 компонентів. Це означає, що на початковому етапі Ваша CRM-система складається з одного або більше компонентів, і з часом Ви додаватимете нові компоненти з даного списку.

  1. Функціональність продажу. Також управління контактами (contact management) — всі види контактів та історія контактів; робота з клієнтами (account management), включно зі всіма активностями, що пов’язані з клієнтом; введення замовлень від клієнтів; створення комерційних пропозицій.
  2. Функціональність управління продажами. Також аналіз труби продажів (pipeline analysis) — прогнозування, аналіз циклу продажів, регіональний аналіз, запланована та довільна звітність.
  3. Функціональність для продажу телефоном (telemarketing/telesales). Також створення та розподіл списку потенційних клієнтів, автоматичний набір номера, реєстрація дзвінків, прийом замовлень.
  4. Керування часом. Також календар/планування як індивідуальне, так і для групи (переважно це Microsoft Outlook), електронна пошта.
  5. Функціональність підтримки та обслуговування клієнтів. Також реєстрація звернень, переадресація звернень, рух заявок від клієнта всередині компанії, звітність, управління рішенням проблем, інформація на замовлення, управління гарантійним/контрактним обслуговуванням.
  6. Функціональність маркетингу. Також управління маркетинговими кампаніями та потенційними угодами (opportunity management), маркетингова енциклопедія (повна інформація про продукти та послуги компанії) інтегрована з Інтернет, конфігуратор продукції, сегментація клієнтської бази, створення та управління списком потенційних клієнтів.
  7. Функціональність синхронізації даних. Також синхронізація з мобільними користувачами та численними портативними пристроями, синхронізація всередині компанії з іншими базами даних та серверами програм.
  8. Функціональність для мобільного продажу. Також генерація та робота із замовленнями, передання інформації торговим представникам поза офісом у режимі реального часу через мобільні пристрої.
hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.