15 ідей для перерви на роботі

Спробуй кожну з них: як раз вистачить на 3 робочих тижні.

Офісні працівники під час перерв сидять в соцмережах, читають новини, їдять і перекидаються останніми плітками. Давай трохи розмаїтимо твої трудові будні: зроби під час перерви то, чого ти зазвичай не робиш. Буде що розповісти друзям, крім скарг на те, скільки проектів на тебе навалили.

 1. Один з найбільш незручних моментів на роботі – день народження людини, з якою ти не особливо і спілкуєшся. Напиши привітання для таких колег на місяць вперед. Як тільки День Ікс настане – просто витягаєш з рукава підготовлену міні прмову і радієш тому, що зробив це заздалегідь і зараз не доведеться болісно витягувати з себе поздоровлення.
 2. Вийди на вулицю, прогуляйся навколо будівлі і поспостерігай, що відбувається навколо. Знайди вікно свого офісу і скажи вголос: «Там напевно працює якась класна людина!»
 3. Походи по довколишніх кафе і з’їж те, чого ще ні разу не їв. Або те, чого давно не пробував. Постарайся насолодитися кожним шматочком їжі – нехай це буде твій особистий сорт ритуалів.
 4. Подзвони старому другові або кому-небудь з родичів. Дізнайся, як справи, і розкажи про свої справи. Натхненний приємною розмовою, приступай до роботи.
 5. Послухай улюблені пісні, які подобалися тобі кілька років тому, і згадай всі найприємніші моменти свого життя, які у тебе з ними пов’язані. Або ж знайди новий альбом групи, яка тобі подобається, і оціни, як змінилася їхня творчість.
 6. Подивися, як там справи у школі або університеті, де ти вчився. Дещо поностальгуй. Може, навіть варто написати улюбленому вчителеві і дізнатися, як у нього життя.
 7. Подивися короткометражку, мультик або смішний ролик на YouTube. Можеш знайти навчальний ролик, щоб поєднати відпочинок з прокачуванням себе.
 8. Склади список покупок на вечір або на тиждень. Так ти прийдеш до магазину і не купиш нічого зайвого. І не забудеш купити те, що тобі дійсно потрібно.

Він допоможе уникнути необдуманих витрат ввечері

 1. Помалюй. Можеш намалювати портрет колеги, з яким добре спілкуєшся. Або вид з вікна. Або що завгодно. Рівень твоїх здібностей не важливий – творчість в будь-якому вигляді відмінно розслаблює.
 2. Подивися афішу концертів-вистав на вихідні. Ти коли-небудь їздив на концерт групи в сусіднє місто? Неправильна відповідь: «ні» або «коли мені було 15». Правильна відповідь: «зроблю це на цих вихідних!»
 3. Знайди новий рецепт, навіть якщо ти не любиш готувати. По-перше, ти заздалегідь будеш знати, що купити сьогодні ввечері в магазині. По-друге, спробуєш щось нове. По-третє, хто знає, раптом це стане твоїм фірмовим блюдом, на яке не соромно запросити друзів на вікенд?
 4. Послухай аудіокнигу. Для незвичайності можеш вибрати те, що ти навряд чи б купив в книжковому магазині. Це може бути дивний жанр, дивний автор або тема, яка тебе ніколи раніше не цікавила.
 5. У кожної людини повинен бути улюблений колір, улюблена тварина, улюблена марка машини тощо. Подумай, в чому ти ще не визначився. І визначся, провівши час перерви в гуглі. Підсумком дня стане усвідомлення того, хто твій улюблений Месник або яку книгу ти готовий рекомендувати всім своїм знайомим.
 6. Визначься з тим, що подивитися в майбутньому. У кожного з нас бувають моменти, коли ми хочемо подивитися фільм, але не знаємо, що вибрати, щоб не розчаруватися. Склади собі список must-see фільмів і полегши життя майбутнього собі.

15. Напиши своєму начальнику і запитай, що тобі потрібно зробити, щоб отримати підвищення.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.