Автоматизовані аудити

Для швидкої перевірки сайтів зручно користуватись додатковими онлайн-інструментами. Ми підібрали декілька популярних онлайн-сервісів, які допоможуть SEO-спеціалісту автоматизувати та суттєво прискорити роботу:

Меgaindex – один із авторитетних сервісів для експрес-аудиту. Меgaindex має більше 30 інструментів, серед яких:

  1. Аналіз видимості сайту в пошукових системах. Оцінює трафік, кількість пошукових запитів в ТОП Google, показує запити і позиції (у безкоштовній версії до 5-го рядка, в платній – всі запити).
  2. Зовнішні посилання. Визначає домени, посилання, анкор, обчислює TRUST RANK і DOMAIN RANK.
  3. SEO-аналіз тексту. Аналізує тексти топових сторінок за певним запитом: частоту ключового слова в тексті, відсоток входжень в анкор і Title.
  4. Аналіз фрагментів. Інструмент показує сніпет, запит, кількість ефективних показів на цей запит і позицію.

СайтРепорт – зручний сервіс для проведення SEO-аудитів. Він дозволяє проаналізувати більше 200 параметрів, як технічних, так і SEO.

Сервіс перевіряє: швидкість завантаження, коди відповідей серверу, глибину вкладеності сторінки, теги та метатеги, дублікати сторінок, щільність ключових слів та ін.

SeoLik дозволяє використати більше ніж 100 різнонаправлених інструментів. Наприклад, можна визначити вік домену або афілійованість сайтів, проаналізувати посилання із соціальних мереж, перевірити наявність сторінок в реєстрі заборонених ресурсів.

PR-CY аналізує сайт за основними показниками: визначає кількість проіндексованих сторінок, індексу якості сторінок, наявність вірусного коду, соціальну активність тощо.

Можна перевірити відвідуваність чужого сайту на основі інформації з сервісу Alexa. Але дані не особливо точні, зазвичай сервіс показує менше трафіку, ніж в реальності. Сервіс аналізує посилання. Сервіс автоматичного аудиту передбачає визначення помилки безкоштовно. Визначає вхід ключів в текст та в теги, довжину URL та ряду інших параметрів.

Серед широкого різноманіття інструментів для SEO важливо знайти свій, який заточений під конкретні задачі. Не менш важливо регулярно ним користуватись, щоб тримати руку на пульсі та вчасно бачити будь-які зміни проекту – як позитивні, так і негативні. Це дозволить значно спростити роботу та завжди бути в ТОП.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.