Facebook Ads

Facebook Ads – це рекламний майданчик, за допомогою якого налаштовується і запускається реклама в Facebook, Instagram, Facebook Messenger і Audience Network. Audience Network – це зовнішня мережа сайтів мобільних додатків та ігор Facebook, що відкриває додаткові можливості для трафіку і охоплення Ваших оголошень. Також за допомогою Facebook Ads Ви можете вести користувачів в WhatsApp і Instagram Direct. Запуск рекламної кампанії прямо зі свого облікового запису Instagram – не дуже зручний варіант для оптимізації, оскільки функціонал аккаунта обмежений. Запуск через Facebook Ads в цьому сенсі набагато ефективніший.

Налаштування реклами на майданчику Facebook Ads здійснюється за допомогою кабінетів Business Manager. Кожен кабінет призначений для роботи однієї компанії. Усередині такого великого кабінету створюються маленькі кабінети – Ads Manager, їх створюють під різні тематики.

Припустимо, Ваш бізнес – це рекламне агентство, і Ви хочете розміщувати рекламу в Facebook Ads. Ви створюєте кабінет Business Manager, а вже всередині нього – кабінети Ads Manager, по одному кабінету на кожного з Ваших клієнтів.

Усередині кожного кабінету Ads Manager повинна бути створена як мінімум одна рекламна кампанія з будь-якою метою. Всі цілі Ви будете налаштовувати на рівні рекламної кампанії. Одна кампанія буде налаштована на підписку, інша – на впізнаваність бренду, третя – на ліди.

На рівні групи оголошень Ви будете налаштовувати таргетинг і плейсмент. Бюджет можна задавати і на рівні компанії, і на рівні групи. Ми радимо налаштовувати саме на рівні групи оголошень. Окремими групами зручніше управляти, зменшуючи або збільшуючи бюджет залежно від їх ефективності.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.