Діджитал тенденції

Ми постійно маємо справу з рекламними повідомленнями, які транслюються через афіші, банери, відео та навіть персональні рекомендації в соціальних мережах. Куди б ми не пішли, в нашому полі зору завжди буде продуктовий стенд, вивіска або промоутер.

Оточуючі вже навчились не звертати увагу на рекламу, і це призводить до того, що прямі методи впливу на користувача перестають працювати. З кожним роком доводиться ставати креативнішими та наполегливішими, щоб продати товар та підвищити його пізнаваність.

Навколишні вже навчилися не звертати увагу на рекламу, і це призводить до того, що прямі методи впливу на споживача перестають працювати. З кожним роком доводиться ставати креативніше і наполегливіше, щоб продати товар і підвищити його впізнаваність. На щастя, на допомогу приходять технології, які ми навчилися впроваджувати до абсолютно різних сфер бізнесу. Але через це розмаїття можливостей та пропозицій споживач розгублений та просто не розуміє, що є для нього по-справжньому необхідним. Тож агентство допомагає полегшити вибір і визначитися з бажаннями не тільки споживача, але і компанії.

Кожна сфера бізнесу передбачає свій набір інструментів для кінцевого впливу, але орієнтир всюди один – цільова аудиторія. Потрібно враховувати, в якому сегменті знаходиться продукт клієнта, оскільки для кожного сегмента існують свої правила і установки.

Розберемо приклад мультибрендової торгової мережі кросівок, яка розміщується в гіпермаркетах та ТРЦ. Їх основним продуктом є спортивне взуття відомих брендів: Nike, Puma, Converse, VANS, Asics, Adidas, Reebok. Цільова аудиторія магазину переважно складається з молодих людей, тому бренд повинен відповідати їх темпу і ритму.

Трохи інакше виглядає реклама для FMCG-сектора. Для таких продуктів буде враховуватися сезонність споживання, щоб вибрати оптимальний час для просування товарів. Крім того, необхідно брати до уваги і особливості окремої мережі, в якій представлений продукт. Важливо розуміти, що кожна мережа може запропонувати для проведення кампанії: чекпоінти,  топпери, шелф, можливість встановлення індивідуальних конструкцій або проведення дегустацій.

Автомобільний бізнес частіше готовий вкладати бюджети в сучасні технології. Гарним прикладом будуть VR-окуляри з можливістю відчути себе за кермом, а також використання POS-матеріалів у вигляді інсталяції машини в повнорозмірному форматі.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.