Види партнерських програм, які розрізняють за моделями оплати

CPA (cost per action) – оплата за конверсійні дії. Ви отримуєте оплату, якщо користувач перейде на сайт рекламодавця і виконає потрібну цільову дію: зареєструється, завантажить програму, подивиться відеоролик, залишить заявку та ін. Щоб знайти партнерів, використовуйте партнерські СРА-мережі, наприклад, Admitad, Cityads, Ad1, Actionpay тощо .
CPC (cost per click) – оплата за клік, тобто перехід. Ви вішаєте на сайт банер або публікуєте рекламний матеріал, що релевантний тематиці і відповідає інтересам аудиторії. Якщо користувачі клацають на нього і перейдуть на сайт рекламодавця, Ви отримаєте оплату. Така модель частіше зустрічається в тизерних (MarketGid, DirectAdvert, TeaserNet тощо) та контекстних мережах (Google AdSense, Begun тощо).
CPM (cost per mille) – оплата за 1000 показів. В цьому випадку Ви отримуєте винагороду за число показів реклами, переходи за посиланням ніякої ролі не грають. Таку модель зазвичай використовують в медійних мережах, наприклад, Wizard Banners, Soloway, Advego, коли важливе саме охоплення аудиторії.
CPS (cost per sale) – оплата за продаж. Вибравши такий спосіб оплати, Ви будете отримувати відсоток від покупок користувачів, які перейшли на сайт по рекламі на Вашому ресурсі. Зазвичай модель CPS пропонують інтернет-магазини через товарні партнерські мережі.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.