Dispo

Dispo — нова соцмережа, яку називають новим Інстаграмом і невипадково: Dispo своєю атмосферою нагадує старий затишний Інстаграм. Творцями соціальної мережі виступили ютуб-влогер Девід Добрик та його колега Наталі Марідуен.

По суті, Dispo – імітація плівкової фотокамери. Знімки тут «виявляються» не відразу: «забрати» кадри можна о 9-й ранку за місцевим часом. Завдяки цьому повертається колишнє передчуття знімків — правда, чудово!

Знімки можна “з’єднувати” у вигляді фотоплівки, зберігаючи таким чином пам’ятні моменти. Їх же можна показати друзям у стрічці та обмінятися думками у коментарях. У додатку є можливість створення спільних “роликів” — ідеально для обміну кадрами з вечірки.

Перше, що кидається в очі після відкриття додатка, — барвиста заставка. Далі нам потрібно зареєструвати обліковий запис, прив’язавши його за номером телефону, Snapchat або Apple. Потім встаємо у waitlist: з недавнього часу потрапити в соціальну мережу легше, проте, можливо, доведеться якийсь час почекати. Також можна отримати інвайт від друзів.

Праворуч у горизонтальному меню можна знайти розділ з Вашим обліковим записом. У «біографії» Ви вибираєте нікнейм і вигадуєте опис, додаєте посилання на соціальні мережі. Тут же, поруч із аватаркою, розташовані доступні для всіх знімки з фотоплівки.

Поруч із Вашою фотоплівкою розташовані 3 метрики:

  • “Вогник” — місцевий чарт користувача або фотоплівки. Достовірної інформації з приводу того, що він означає, на даний момент немає. Однак, згідно з наближеним до творців джерелом, підвищити його можна, викладаючи знімки прямо у фотоплівку і запрошуючи в них інших користувачів.
  • «Іскра» — кількість фотографій, зроблених в Dispo.
  • «Люди» — кількість передплатників.

Помітили, що нічого не сказано про кількість передплат? У Dispo у Вашому обліковому записі їх не видно: непоганий крок для розвитку комунікації, бо, як відомо, більшість користувачів у тому ж Інстаграмі не прагне великої кількості підписок.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.