5 причин неефективного просування в соціальних мережах

ПРИЧИНА № 1. КОМПЕТЕНТНІСТЬ SMM-ФАХІВЦЯ

Боротьба за увагу користувачів, пристрій видачі постів, алгоритми ранжування постів у «розумній» стрічці соціальних мереж — все це змушує жертвувати якістю задля регулярності. Тобто часто можна побачити «притягнуті за вуха» пости, місцями навіть абсурдні за змістом, але викладені безтурботним адміном. Запитання: навіщо? Відповідь: щоб було (він звісно ж говорить по-іншому).

Вирішення цієї, абсурдної на перший погляд проблеми варто шукати в рівні професіоналізму самого SMM-щика. Його завдання в даній ситуації – знайти баланс між правилами та здоровим глуздом. Тобто поринути в проект, вивчити аудиторію та давати їй релевантний контент. Нехай навіть нечасто, але якісно.

ПРИЧИНА № 2. КОРИСНИЙ КОНТЕНТ НЕ У ПРІОРИТЕТІ

Зайве і нудотне звеличення заслуг бренду чи компанії у свідомості аудиторії — це та грань, перейшовши яку, можна різко «провалитися» в очах передплатників та викликати негатив, що виражений у відписках та недовірі.

Тут слід керуватися принципом користі контенту для людей. Це ідеальний формат подання інформації, який не несе штучних смислів. Люди споживають корисний контент і мимоволі стають лояльними бренду.

ПРИЧИНА № 3. КОМЕРЦІЙНІ ПОСТИ

Забиті комерційними постами облікові записи компаній у соціальних мережах зазвичай безповоротно «мертві». Там нічого не відбувається. Пости із закликом до покупки виходять щодня, як за розкладом. Але навіть якщо це їжа або предмети щоденної гігієни, це не означає, що люди повинні їх купувати щодня. Такий контент викличе лише відторгнення та бажання закритися від постійних пропозицій розлучитися з грошима.

ПРИЧИНА № 4. ВОРОНКА ПРОДАЖУ

Напевно, Ви самі не раз «губилися» в новому для Вас пабліку, але чітке бажання щось дізнатися про компанію або відразу придбати покупку пропадало миттєво. На мові рекламників це називається обривом ланцюжка продажу. Тобто юзабіліті та оформлення профілю компанії в соціальній мережі або не опрацьовано взагалі, або зроблено непрофесійно і користувач не розуміє, який наступний крок до покупки. Це розуміння має відбуватися несвідомо, тобто візуальні та інтерактивні елементи профілю повинні вести людину до цільової дії.

ПРИЧИНА № 5. НЕЗНАННЯ ПАТЕРНІВ ПОВЕДІНКИ АУДИТОРІЇ

Неможливо усунути 4 причину, не знаючи, як поводиться рядовий користувач соціальної мережі, що знаходиться в сегменті цільової аудиторії конкретного паблика. Прогнозування цієї поведінки дозволить створити правильне оформлення, скласти контент-план, підібрати потрібну мову спілкування з аудиторією і, зрештою, створити ком’юніті людей, що готове до покупки. Але перш ніж це ком’юніті виникне, потрібно створити зручну для користування сторінку. Зручну у всіх сенсах, які потрібні для користування соціальними мережами.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.