Ідеї для гайдів

  1. Створюйте покрокові інструкції. Наприклад, на своїй сторінці Ви розповідаєте, як правильно просувати сайт за допомогою SEO. Ви вже писали про різні етапи розкручування в окремих постах (технічна оптимізація, закупівля посилань, робота над юзабіліті тощо). Для зручності читачів їх можна поєднати в один гайд і зробити покрокову інструкцію.
  2. Розкажіть де Вас знайти – зберіть адреси всіх магазинів та філіалів в одному місці. Якщо у Вас є кілька магазинів або кафе в різних районах міста, додайте їх до одного путівника.
  3. Робіть підбірку товарів. Топ найкращих подарунків на Новий рік, моделі взуття з останньої колекції, товари зі знижками – якщо Ви підключили Instagram Shopping Tags, можна вигадати десятки добірок на різні теми. Якщо Ви розповідали передплатникам про те, як переїхали на Балі або створили свій бізнес, і ця історія розтягнулася на кілька постів, зберіть їх у добірку.
  4. Організовуйте навігацію профілем. Використовуйте гайди замість навігаційних хештегів для постів, що об’єднані однією темою. Наприклад, публікації в акаунті виробника будівельних сумішей можна поєднати в гайди «Поради з укладання плитки», «Гідроізоляція», «Будівництво басейнів».
hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.