Новий формат контенту в Інстаграм

Instagram-гайди, або поради — новий функціонал соцмережі для створення об’ємних матеріалів, що виходять за межі звичайних постів. Це можуть бути покрокові інструкції, путівники країнами, добірки товарів і все, на що вистачить фантазії. Спочатку гайди були доступні обмеженій кількості профілів, але з листопада 2020 року їх можуть створювати всі користувачі Instagram. Переваги гайдів Instagram в тому, що пости чи товари отримують додаткове охоплення, причому абсолютно безкоштовно.

“Місця” — оптимальний варіант для сторінок туроператорів, приватних гідів або тревел-блогерів. Додайте до добірок цікаві локації (ресторани, музеї, парки), міста, до яких можна вирушити, найкращі готелі та пляжі курортів. Геомітки можна брати зі своїх або збережених постів, а також шукати в Instagram.

“Товари” — добірки товарів з будь-яких акаунтів, які підключили функцію Instagram Shopping Tags. Цей гайд підійде брендам одягу, взуття та аксесуарів, б’юті-блогерам, стилістам.

«Публікації» — найпопулярніший тип гайдів, адже достатньо зробити добірку з опублікованих раніше постів на одну тему. Цей формат підійде будь-якому бізнесу або блогеру, який веде свою сторінку в Instagram.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.