Ключові переваги CRM

  1. Необхідно розуміти ключові переваги, які дає компанії використання системи CRM. Ці переваги загалом можна розділити такі категорії: скорочення витрат, збільшення обсягу продажу і стратегічний вплив. На основі досвіду впровадження систем CRM можна говорити про такі показники:
  2. Збільшення обсягу продажу. Середній показник – 10% приросту продажів на рік на одного торгового представника протягом перших трьох років після впровадження системи. Це пов’язано з більш ефективною системою продажу, яка дозволяє торговим представникам проводити більше часу у клієнта та проводити його більш ефективно, а також більш ефективною системою контролю.
  3. Збільшення відсотка виграних угод. Середній показник – 5% на рік протягом перших трьох років після впровадження системи. Збільшення відсотка виграних угод пов’язане з тим, що за допомогою системи (наприклад, за допомогою стандартної процедури кваліфікації клієнта) Ви можете відсіювати небажані угоди на ранніх етапах продажу.
  4. Зниження адміністративних витрат з продажу і маркетинг. Середній показник – зниження на 10% на рік протягом перших трьох років після впровадження системи. По-перше, зниження витрат призводить автоматизація рутинних процесів. По-друге, система дозволяє Вам точніше визначити цільові сегменти клієнтів, зрозуміти їх потреби та персоналізувати Ваші продукти та послуги для цих сегментів. Водночас Вам не потрібно розповсюджувати інформацію про всі наявні послуги всім клієнтам.
hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.