Landing Page

Landing page – це посадкова сторінка, що має високу конверсію, яка дозволяє здійснити захоплення цільової аудиторії. Створення landing page здійснюється для того, щоб миттєво привернути увагу потенційних клієнтів та спонукати їх до здійснення цільової дії. Це може бути:

 • реєстрація у сервісі;
 • підписка на розсилку;
 • купівля товару, що просувається.

Головним завданням, яке переслідує односторінкова посадкова сторінка, є швидкий результат. Однак, щоб його досягти, необхідно замовити лендинг, який зможе привернути увагу користувачів, спонукати їх вчинити дію, заради якої було створено Landing Page

Як відбувається розробка Landing Page?

Розробка landing page – це процес, що складається з декількох етапів, кожен з яких має важливе значення для досягнення поставлених цілей та вирішення необхідних завдань. Найбільш правильним рішенням буде замовити лендинг під ключ, де до процесу розробки будуть залучені професійні

 • маркетологи;
 • копірайтери;
 • дизайнери;
 • верстальники;
 • програмісти.

Весь процес створення landing page під ключ можна поділити на шість етапів:

 1. Аудит компанії. Він здійснюється у два етапи. На першому клієнт заповнює бриф, де містяться питання, які наводять, щоб зрозуміти специфіку бізнесу, поринути в робочі процеси. На другому етапі проходить опрацювання всіх моментів та уточнення інформації. Живе спілкування дозволяє визначити переваги компанії, а також вигадати ідею, щоб розробка унікального дизайну односторінника була проведена максимально якісно. На проведення цього етапу йде один-два дні.
 2. Вивчення конкурентів. Група компаній PATProfi займається розробкою лендингів під ключ лише за умови детального вивчення конкурентів. Це дозволить створити унікальну торгову пропозицію, вигадати щось кардинально нове або поліпшити те, що є, щоб виглядати на тлі конкурентів максимально привабливо. Цей етап у середньому займає один день
 3. Визначення потреб цільової аудиторії. Важливо зрозуміти, для кого саме створюється посадкова сторінка, які потреби та болі має цільова аудиторія. Це дозволить зрозуміти, якого саме продукту вона потребує. Це важливий етап створення landing page, на проведення якого потрібно не більше одного дня.
 4. Розробка структури, прототипу. Мало хто знає, що структура лендингу будується виходячи з болю, страхів, вигод та критеріїв клієнта. Тому настільки важливим є кожен етап розробки односторінкової посадкової сторінки. Маркетолог робить все, щоб сайт спонукав відвідувачів вчинити цільову дію. Виконання цього етапу загалом займає близько двох днів.
 5. Копірайтінг. Після створення структури Landing Page копірайтер приступає до створення контенту, що продає. У цьому процесі бере участь кілька копірайтерів та маркетологів, щоб на виході вийшов якісний текст. За часом цей етап займає трохи більше двох днів.
 6. Дизайн. Завдяки унікальному дизайну можна покращити сприйняття текстового контенту; підвищити впізнаваність бренду; зміцнити позиції над ринком; обійти конкурентів. Якщо дозволяє бюджет, обов’язково рекомендується замовляти розробку унікального дизайну для landing page. Якщо бюджет обмежений, то можна обійтися шаблонними рішеннями, внісши в них низку змін, що відповідають продукту, який просувається, стилістичному оформленню бренду. Час виконання етапу становить близько трьох днів.
 7. Верстка та тестування. Це етап складання сайту та отримання на виході функціонального продукту. Вирішенням всіх питань займається верстальник, який збирає з нуля або на основі шаблону ресурс. Цей етап займає від двох до чотирьох днів.
 8. Завершення розробки. Після виконання верстки та перевірки сайту на тестовому сервері він переноситься на робочий хостинг, до нього підключається домен. Залишиться лише налаштувати рекламу та приймати заявки.

Весь процес розробки займає трохи більше двох тижнів.

Переваги розробки landing page

Ми розробляємо лендинги вже не перший рік. За весь час свого існування група компаній PATProfi спромоглася успішно реалізувати величезну кількість проектів. Рішення замовити лендинг сайт обумовлено тим, що такий різновид ресурсу має численні переваги, серед яких можна виділити:

 1. Простота. Процес створення та запуску landing page є максимально швидким. Це набагато зручніше, швидше та вигідніше, ніж замовляти створення повноцінного багатосторінкового сайту.
 2. Високий показник конверсії. Landing page орієнтований на певне коло відвідувачів, що забезпечує високу конверсію, яка в рази перевищує показник для звичайних сайтів.
 3. Швидке завантаження. Такі сайти завантажуються значно швидше, ніж звичайні. Це дозволяє не втратити відвідувачів, які не звикли чекати на тривале завантаження сторінок.
 4. Доступна вартість створення односторінкового сайту. Шаблонний сайт коштуватиме невелику суму.
 5. Можливість внесення зміни. У цьому випадку необхідні будь-які виправлення можуть бути внесені за лічені хвилини. Це дуже зручно, оскільки всі дії можна здійснити самостійно без залучення спеціалістів.

Скільки коштує розробка landing page?

Вартість розробки landing page багато в чому залежить від того, які фахівці залучалися до його створення:

 • Проект-менеджер. Відповідає за збирання інформації у замовника та стежить за ходом виконання проекту.
 • Інтернет-маркетолог. Основним завданням є вивчення цільової аудиторії та конкурентів.
 • Копірайтер. Відповідає за створення контенту, пише тексти, які спонукають до здійснення цільової дії.
 • Дизайнер UX/UI. З огляду на вимоги технічного завдання створює дизайн сторінки.
 • Верстальник. Збирає сайт із блоків у цілісний продукт.
 • Тестувальник. Здійснює перевірку сайту на помилки.

Чим більше людей брало участь у розробці односторінкового сайту, тим вищою буде підсумкова вартість. Також на ціну впливає дизайн. Шаблонний дизайн обійдеться дешевше, але якщо потрібна розробка унікального, то за роботу дизайнера доведеться заплатити окремо.

Висновки

Landing page – це односторінковий сайт, ключовою метою якого є продаж конкретного продукту. Все у структурі та дизайні такого ресурсу покликане спонукати відвідувачів на здійснення необхідної цільової дії. Загалом розробка landing page розрахована на певну цільову аудиторію, яка зацікавлена ​​в даному конкретному продукті. Саме виходячи із потреб та потреб таких відвідувачів необхідно створювати односторінковий сайт.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.