Навіщо створювати інтернет-магазин у 2021 році

В даний час створення інтернет-магазину – це не модний тренд, необхідність кожної компанії, яка бажає розвиватися, збільшувати продажі, розширювати аудиторію клієнтів, завойовувати ринок, зайняти високі позиції у своїй ніші.

Інтернет-магазин є продаючою, функціональною і впізнаваною віртуальною торговою площадкою, що відрізняється простотою управління. Розробка інтернет-магазину потребує системного підходу до вирішення поставлених завдань, багаторічного досвіду, знання всіх особливостей та тонкощів цього процесу. Тому найбільш правильним рішенням буде замовити розробку інтернет-магазину у фахівців своєї справи, які зможуть ефективно впоратися з поставленим завданням.

Етапи розробки інтернет-магазину

Вирішивши купити інтернет-магазин, слід знати, що цей процес складається з певних етапів, кожен з яких має визначальний вплив на весь результат:

 1. Дослідження та розробка стратегії. Для інтернет-магазинів немає шаблонних рішень, які можна було б застосувати до будь-якої сфери бізнесу. Перед тим, як створити інтернет-магазин, фахівці проводять маркетингові дослідження, під час яких детально досліджують ринок продукту, аналізують стратегію конкурентів, визначають цільову аудиторію, формують стратегію, аби успішно запустити проект. На цьому етапі формується унікальна торгова пропозиція, що дозволяє перевершити конкурентів, запропонувавши більш ефективну та якісну роботу інтернет-магазину.
 2. Розробка дизайну. На цьому етапі відбувається створення дизайну. Приймаються до уваги дослідження маркетологів. На основі створюється прототип, що задовольняє завдання бізнесу. Після затвердження із замовником, створюється дизайн, який буде зручним для клієнтів бізнесу, що підкреслює особливості продукту. Під час створення дизайну сайту інтернет-магазину застосовуються фірмові елементи компанії та кольорова гама. На цьому етапі створюється повний образ, що дозволяє виконати замовлення розробки інтернет-магазину у найкоротші терміни.
 3. Програмування. На цьому етапі програмісти починають перетворювати зображення, намальовані дизайнерами на функціональний сайт. Вони з нуля створюють головну сторінку, картки товарів, кошик, форми замовлення та інші функціональні елементи для конкретного інтернет-магазину. Також програмісти розробляють адміністративну панель, яка виконує завдання, що відповідають технічному завданню. Мета роботи групи компаній PATProfi – розробити інтернет-магазин, що відрізняється унікальним стилем та широким функціоналом у найбільш стислий термін. Цей етап роботи потребує більше часу, оскільки крім створення коду програмістами ще виявляються будь-які помилки, допущені у ньому.
 4. Підключення послуг. Щоб інтернет-магазин працював безпечно та ефективно, до нього мають бути підключені сторонні сервіси та послуги, CRM, а також сучасні системи безпеки, IP-телефонія. Якщо ці вимоги вказані в брифі, вони будуть виконані в ході створення інтернет-магазину.
 5. Забезпечення безпеки. Для забезпечення безпеки інтернет-магазину потрібно здійснити низку заходів, спрямованих на його захист: підключити різні сервіси, встановити антивірус, перевірити захист, провести ретельний моніторинг роботи сайту, визначити та усунути всі слабкі місця. Також варто здійснити резервне копіювання, щоб у будь-який момент можна було відновити роботу інтернет-магазину, виключити зламування та напади на сайт, що позитивно позначатиметься на репутації бізнесу.
 6. Реліз інтернет-магазину та підтримка. На завершальному етапі створення інтернет-магазину здійснюється останнє тестування. За відсутності проблем сайт йде у реліз. Однак мало запустити інтернет-магазин, необхідно також здійснювати постійну його технічну підтримку, проводити моніторинг доступності та безпеки.

Переваги створення інтернет-магазину в PATProfi

Розробка інтернет-магазину в групі компаній PATProfi гарантує високу якість, точне дотримання умов договору, укладеного між сторонами, та найбільш прийнятний термін створення магазину. Участь професіоналів у розробці інтернет-магазинів має низку переваг:

 1. Високий рівень професіоналізму кожного працівника. У створенні сайтів беруть участь лише досвідчені та кваліфіковані фахівці, здатні ефективно впоратися з вирішенням поставлених завдань.
 2. Націленість кожного на досягнення високого кінцевого результату.
 3. Оптимальна вартість створення інтернет-магазину.
 4. Широкий перелік послуг. Завдяки цьому можна замовити розробку сайту інтернет-магазину під ключ, де за виконання всіх етапів відповідатиме один виконавець.
 5. Найбільш зручний формат співпраці.
 6. Гарантія високої якості виконання робіт.

Скільки коштує розробка сайту інтернет-магазину?

На ціну створення інтернет-магазину впливає багато факторів. До основних їх можна віднести:

 1. Підрядник. Фрілансер або веб-агентство. Також можна спробувати самостійно розробити інтернет-магазин.
 2. Вартість домену.
 3. Вартість хостингу.
 4. Вибір системи CMS, що відповідає за керування контентом.
 5. Тип дизайну. Він може бути шаблонним або унікальним.
 6. Вартість верстки.
 7. Витрати створення прототипу.
 8. Створення контенту.
 9. Просування сайту інтернет-магазину.
 10. Наявність додаткових послуг.

Вартість розробки інтернет-магазину під ключ у групі компаній PATProfi безпосередньо функціоналу, який повинен мати сайт, його структури. Більш доступним буде створення сайту із шаблонним дизайном. Однак щоб перевершити конкурентів, залучити максимальну увагу цільової аудиторії, рекомендується замовляти унікальний дизайн сайту.

Висновки

Інтернет-магазин – це унікальний майданчик, який дозволяє значно розширити ринок збуту компанії, ефективно просувати свої товари та послуги серед кола потенційних покупців. Адже сьогодні все частіше люди воліють шукати і купувати різні товари саме через Інтернет, оскільки це максимально зручно, швидко і вигідно. Тому кожній компанії, яка бажає досягти успіху, обійти своїх конкурентів, варто замислитись над тим, щоб створити власний інтернет-магазин.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.