Що постити напередодні Дня всіх закоханих?

Щороку напередодні 14 лютого SMM-щики ламають голову: як оригінально обіграти цю тему, щоб пост не загубився у тонах фото з букетами квітів. Якщо Вам знайома ця проблема, ловіть ідеї контенту Дня святого Валентина та приклади постів від брендів. Черпайте натхнення та підвищуйте активність у своїх спільнотах!

 1. Подаруйте вигоду всім, адже всі люблять отримувати подарунки:
 • Зробіть знижку. Якщо Ви продаєте товари, які популярні 14 лютого, знижка допоможе привернути увагу нових клієнтів. Це ідеальний варіант для салону квітів, магазину парфумів та ювелірних виробів.
 • Влаштуйте конкурс. Більше, ніж знижки, люди люблять подарунки. Продумайте конкурс з нескладною механікою та призом, за який буде бажання поборотись.
 • Запропонуйте безкоштовну доставку. День святого Валентина завжди вимагає суттєвих матеріальних витрат, тому заощадити на доставці буде не зайвим. Така пропозиція особливо актуальна серед чоловіків, які хочуть замовити подарунок та не хвилюватись про дрібниці.
 1. Зробіть щось хороше та розкажіть про це. 14 лютого – хороший привід, щоб принести в цей світ трохи доброти. Добра справа може бути і невеликою, але не менш цінною.
 2. Допоможіть обрати подарунок за допомогою чат-боту. Впевнені, що перед покупкою більшість радяться з друзями, щоб вони оцінили оригінальність ідеї. Замінити таких знайомих може чат-бот. В його алгоритм необхідно зашити назву подарунків та присвоїти кожному кількість балів. Не зайвим стане додавання рекомендацій на товари з Вашого каталога, які стануть хорошим подарунком.
 3. Зробіть корисні нагадування про важливі дати. Погодьтесь, що дуже образливо, коли Ви підготували подарунок, а друга половинка просто забула, що сьогодні свято. Підготуйте аудиторію заздалегідь та розкажіть, що Ви готуєте серію постів або розсилку.
 4. Допоможіть підписникам отримати правильний подарунок. Зробіть пост, за допомогою якого Ваш підписник зможе натякнути другій половинці про свою мрію. Механіка буде залежати від обраної соціальної мережі.
 5. Перетворіть сторіс на адвент-календар. Якщо Вашою основною метою є продажі на День всіх закоханих, спробуйте створити ідею з адвент-календарем. Протягом всього тижня до свята викладайте в сторіс по два продукти із асортименту із запитанням, на який з них зробити знижку. Після чого опублікуйте промокод на продукт-переможець.
 6. Тим, у кого немає пари – допоможіть її знайти. Якщо люди входять у Вашу групу, значить у них є мінімум один інтерес. Якщо часу та коштів на створення чат-боту немає, викладіть спеціальний пост для людей без пари, та запропонуйте лайкати, коментувати тих, хто їм сподобався.
 7. Заперечуйте сенс існування Дня всіх закоханих, але робіть це стильно. Ще одна ідея контенту на 14 лютого базується на тренді на самотність та депресію. Щоб дізнатись настрій Ваших підписників на цю тему, викладіть пост з опитуванням, чи святкують вони День закоханих. Якщо більшість відповідей будуть негативними, за допомогою цієї теми можна створити певний ажіотаж.
hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.