Сторінка «про нас» — перше, що повинне бути на сайті

Сторінка про нас – є основною, але на жаль, мало хто вміє зробити цю сторінку ефективною. Це сторінка, на якій користувачі приймають рішення щодо продовження спілкування онлайн або офлайн. У нашій статті ми розповімо як заповнити розділ про нас.

«Про нас» – це сторінка про клієнта

Сторінка «Про нас» має демонструвати чітку бізнес-мету Вашої компанії. Тут не важливо чи Ви пишете про компанію, чи про себе як бренд, у будь-якому разі Ви розповідаєте власну історію з метою вплинути на рішення відвідувачів.

Правильно написаний текст дозволить вирішити низку важливих завдань:

– підвищити довіру;

– сформувати імідж;

– залучити потенційних клієнтів та співробітників.

Важливо розміщувати реальні фотографії співробітників компанії на сайті, а не використовувати стокові. Потенційний клієнт повинен зрозуміти з перших секунд, хто Ви і чим займаєтеся. Також, Ви можете поділитися найціннішим, використати цифри, графіки, дипломи та сертифікати співробітників, відгуки співробітників, що у свою чергу позитивно вплине на SEO.

На сторінці потрібно вказати сильні сторони, переконати користувачів, що Ваша компанія зможе вирішити його «біль». Але робити це необхідно спираючись на реальні факти.

Презентуємо свою команду

Важливість хорошої команди дуже складно переоцінити, адже саме ці люди розвивають компанію. Згідно з дослідженнями Дж. Коллінза, найважливіший фактор під час створення компанії – це здатність знайти та утримати необхідного для компанії фахівця.

Користувачі люблять, коли на сторінці «Про нас» розміщені фотографії Ваших співробітників. На наш погляд, це очевидно, адже людям легше сприймати живих людей, ніж абстрактних. Фото кожного члена команди допоможе підвищити впізнаваність компанії та відповідно довіру.

Фото команди не повинні бути одноманітними, відповідати якимось суворим критеріям. На сайті можна використовувати портретні фото, фото на повний зріст, фото зроблені під час робочого процесу тощо.

Тим не менш, важливо запам’ятати, що бажано не змішувати фото з різних джерел і використовувати фото поганої якості, якщо хочете створити професійну сторінку.

Поширені помилки копірайтерів

Найчастіше всі тексти для сайту пишуть копірайтери. Наявності глибоких професійних термінів та абревіатур необхідно максимально уникати, адже на відміну від відвідувачів сайту, Ви до них звикли та регулярно використовуєте. З цільовою аудиторією важливо розмовляти максимально простими словами.

Серед найпоширеніших помилок виділяють:

-написання тексту у третій особі;

– часте використання словосполучень «кваліфіковані спеціалісти», «професійна команда»;

– нудні, неінформативні та довгі тексти;

– невдалі та неякісні фотографії;

– негативні відгуки про конкурентів;

– невраховані особливості сприйняття інформації онлайн;

– недоречний тон;

– ігнорування типографічних особливостей оформлення тексту.

Висновки

Ми сподіваємося, що наші поради щодо створення сторінки «Про нас» допоможуть Вам впоратися з поставленим завданням. Тут можна не тільки голосно заявити про свої переваги, але й красиво розповісти про діяльність.

 

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.