Тіньовий бан в Instagram

Потрібно відразу зауважити, що через відсутність офіційної заяви представників Instagram щодо цього приводу, поняття «тіньовий бан» варто розуміти, як комплекс заходів, що обмежують можливості профілю на якийсь термін за порушення правил користування. Тут відчувається невизначеність: який термін, які правила? Ця невизначеність не є безпідставною — різка зміна статистики профілю в гірший бік змушує SMM-менеджерів будувати здогади і видавати припущення, адже офіційних попереджень від програми Instagram часто не надходить.

Відчути, що Вас «загнали в тінь», можна тоді, коли ваша звична та очікувана кількість активностей різко знижена. У відсотковому співвідношенні це приблизно 50-70% від звичних вам цифр. Це очевидна ознака, після якої слід уважно вивчити статистику профілю. Нагадаємо, що для того, щоб бачити статистику, сторінку має бути заздалегідь переведено у формат «Бізнес» або «Акаунт автора». У цьому разі можна відстежувати статистику, як за профілем загалом, так і за кожною посадою зокрема. У звичайних сторінок Instagram таких даних немає.

Після того, як Ви зафіксували різке падіння всіх основних метрик (охоплення, активності на постах, відвідування профілю, підписки), варто звернути увагу на те, що у Вас зникла статистика видачі за хештегами, геолокації, і найстрашніше — у розділі «Цікаве». Якщо зараз ми описуємо все те, що у Вас відбувається або частина цього, то знайте — Ваш профіль потрапив під обмеження.

Буває, що в додатку надходить повідомлення про порушення будь-яких правил і попередження, що деякі функції будуть обмежені. Тут все зрозуміло, за винятком того, наскільки довго триватимуть санкції. Хитрий Instagram про це вважає за краще мовчати, стимулюючи власника профілю до «шліфування» контенту в очікуванні реабілітації. З нашого досвіду, це триває від 2-3 тижнів до півроку, залежно від тяжкості злочину.

Слід зазначити, що заборона видачі з геолокації і хештегам, ще можна пережити і потерпіти, але заборона видачі в «Цікавому» — це справжній провал і покарання деяких користувачів соціальної мережі. «Цікаве» — це розділ, який може дати 1000-кратне зростання охоплень публікації, а разом із цим і всього профілю. Пости, які потрапили до цього розділу, мають статистику помітно «жирніше», стосовно більшості публікацій у профілі. “Цікаве” — це одна з цілей кожного блогера, виконання якої завжди бажано і вигідно.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.