Тренди Інстаграм на найближчі 5 років

Намагатися передбачити майбутнє — складно, тим більше якщо йдеться про швидкі мінливі соціальні мережі. Ми постаралися спрогнозувати, як розвиватиметься маркетинг у Instagram найближчі 5 років на основі тих даних, які є зараз.

  1. Відеоконтент. Збільшення кількості відеоконтенту – загальносвітовий тренд, і не дивно, що Instagram рухається у цьому напрямі. На момент написання матеріалу у соціальній мережі є такі можливості для публікації відео: відео в постах (тривалість трохи більше хвилини); відео у сторіс (тривалість не більше п’ятнадцяти секунд); IGTV (10 хвилин для неверифікованих облікових записів; 1 година для облікових записів з пройденою верифікацією); Reels (не більше 15 секунд).
  2. Онлайн-шопінг. Соціальна мережа як глянсовий журнал із можливістю відразу здійснити покупку — справжній тренд, який на нашу думку лише посилюватиметься.
  3. Додаткова реальність. Маски в Instagram з’явилися в 2017 році і з того часу їхня популярність набирає обертів. І якщо ця функція була доступна брендам, то зараз можливість створити свою AR-маску є у будь-якого користувача.
  4. Бренди в режимі онлайн. Миттєві відповіді на повідомлення та коментарі, прямі ефіри із засновниками та сторіс із торгових точок — не просто ознаки гарного тону, а необхідність. Тренд на «близькість» тільки посилюватиметься, і на плаву залишаться ті компанії, які ухвалять нові правила гри.
  5. Блогери під керівництвом соціальної мережі. Якщо раніше блогери в Instagram монетизували свій контент так, як вважали за потрібне, то найближчі 5 років правила стануть більш суворими.

Вже зараз ми бачимо, що Instagram створює основу для нових правил гри: блогери будуть зобов’язані вказувати спонсора публікації, якщо вона оплачена, і сама соціальна мережа платитиме авторам за розміщення рекламних вставок у їх відео IGTV.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.