Тренди SEO та лінкбілдингу в 2021 році

2020 рік став роком серйозних змін для багатьох  сфер бізнесу. Проте, дещо таки залишилось незмінним – важливість SEO для бізнесу. Відповідно до проведених досліджень в 2020 році користувались інтернетом близько 4,6 млрд. людей, який приносив їм регулярний прибуток. В такому випадку SEO – бензин для всього всього механізму, оскільки значна частина світового інтернет-трафіку проходить через пошукові системи.

Контент-маркетинг завжди був дуже популярним, близько 90% В2В-маркетологів використовують його для охвату клієнтів, та 85% спеціалістів в сегменті В2С роблять ключову ставку на контент.

Актуальність, цінність, послідовність – головні характеристики контенту майбутнього, але він нічого не вартий без оригінальної подачі. За роки використання даного інструменту, користувачі звикли до якісного та різноманітного контенту.

Ми підготували декілька порад щодо розвитку контенту на Вашому сайті:

  • Залишайтесь оригінальними та утримуйтесь від плагіату. Використання чужого контенту швидко розкривається та несе за собою ряд проблем.
  • Вирішуйте проблеми користувачів, а не пошукових систем: людина приходить до Вас за конкретною інформацією, рішенням задачі або розвагами.
  • Зробіть контент зручним для читання: використовуйте яскраві заголовки, різноманітні шрифти, структуру та послідовність.
  • Якщо вказуєте якісь факти, то варто їх підтвердити посиланнями на першоджерело.

Оновлюйте вже опублікований контент і справа тут не тільки в піклуванні про користувачів. Сучасні алгоритми пошукових систем навчились розрізняти якісний текст від SEO-тексту.

Шлях до створення якісного контенту довгий та тернистий, потребує залучення експертів та певних матеріальних витрат. Якісний контент допоможе підняти статистику сайту: кількість візитів та повернень, проведений на сайті час, зменшити кількість відмов.

Дослідження, які були проведені Small Biz Genius показали, що 88% показників не повертаються після невдалої взаємодії із сайтом, а 70% компаній втрачають клієнтів не через проблеми якості продукції, а саме через проблеми юзабіліті.

Говорячи про технічне SEO та юзабіліті, необхідно не забувати про швидкість завантаження сторінок сайту, як одного з найважливіших показників ранжування.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.