Важливість обрання власної стратегії в Instagram

Для того, щоб правильно реалізувати ефективну роботу з блогером в Instagram, необхідна чітка стратегія.

Перш за все, необхідно визначитись з цілями та виділити ключові показники, які будуть визначати ефективність Вашої стратегії. Зазвичай метою таких кампаній є збільшення впізнаваності бренду або рівня залученості, збільшення числа підписників та охват.

Крім того, завдяки технологіям стало можливо відслідкувати як блогер впливає на зростання продажів. Багато компаній на своєму досвіді переконується, що співробітництво з блогерами позитивно впливає на фінансові показники.

Важливою складовою компанії в Instagram є цільова аудиторія, на яку орієнтується бренд.

Вартість розміщення у блогера залежить не тільки від кількості підписників, але й від якості аудиторії, формату інтеграції. Часто люди довіряють саме таким людям, враховують їх думку. Реклама в їх стрічці більше сприймається як дружня порада. Реклама дуже лояльна, підписники слідкують за кожним постом блогера, вони наче проживают життя разом з ним. Показники залученості мікроблогерів (до 100 тисяч підписників) значно вище, ніж блогерів-мільйонників. Акаунти із великою кількістю підписників дають достатню кількість контактів з аудиторією, а за допомогою інших контактів можна мотивувати користувачів до необхідних дій та зменшити вартість конверсії.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.