Які фактори необхідно враховувати фактори під час оцінки ефективності SEO?

SEO-канал не почне приводити відвідувачів, ліди та клієнтів моментально. Не варто чекати різкого напливу органічного трафіку вже за тиждень. Загалом є сенс оцінювати зміни за 3-4 місяці після закінчення робіт з оптимізації.

SEO-канал може не давати продажі безпосередньо. Користувачі можуть переходити на сторінки сайту, знайомитися з асортиментом магазину або читати статті, а залишати заявку вже після того, як Ви покажете їм рекламу, наприклад, в пошуковій системі.

SEO-оптимізація не дає 100% гарантії зростання показників. Принципи попадання в ТОП запитів постійно змінюються, пошуковики працюють над своїми алгоритмами. Та й Ваші конкуренти теж можуть займатися SEO-оптимізацією, їх сторінки з яких-небудь причин можуть сподобатися роботу більше.

Ефективність SEO-каналу може залежати від сезонності. Наприклад, як показує сервіс «Підбір слів» від пошукової системи, частота запиту «як вибрати букет» зростає в лютому, перед днем всіх закоханих, і у вересні, до початку навчального року. Тому сервіси доставки квітів можуть отримувати більше трафіку в ці періоди, але ці сплески не пов’язані з SEO-оптимізацією.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.