Як перевірити кандидата перед співбесідою та як правильно проводити співбесіду?

Бажано перед зустріччю з кандидатом відправити текстове завдання. Наприклад, попросіть розробити текстову стратегію на просування якогось Вашого продукту. Необхідно звернути увагу на те, чи вказаний час, коли стратегія принесе прибуток та чи детально прописане використання всіх інструментів.

Запитання із текстового завдання можна ставити і на співбесіді. Досвідчений маркетолог буде оцінювати свою роботу за конкретними показниками, а не за кількістю виконаних дій.

Ще одним важливим питанням буде «Що Ви знаєте про нашу компанію?». Будь-якому кандидату необхідно почитати про компанію в якій він хоче працювати. Бажано, щоб кандидат розповів про Ваш продукт, цільову аудиторію, сайт. Запитайте як саме кандидат міг би покращити сайт та що нового принесе в роботу.

Хороші маркетологи – це ті, які добре вміють продавати. Зверніть увагу, як Ваші кандидати поводять себе на співбесіді. Успішні маркетологи будуть себе максимально вигідно продавати. Також, хороший маркетолог з легкістю дасть контакти попереднього роботодавця та замовника.

Прийняти нового спеціаліста на роботу – лише половина справи. Важливо зрозуміти який він спеціаліст та на скільки Вам легко буде з ним працювати. Для цього існує випробувальний термін.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.