Як знайти хорошого маркетолога в свою команду?

На сьогодні ринок праці перенасичений різноманітними спеціалістами, проте щоб знайти хорошого спеціаліста необхідно добре продумати кожен з етапів пошуку.

  1. Визначіться який саме Вам потрібний спеціаліст. До обов’язків спеціаліста з маркетингу входить робота з аналітикою, цільовою аудиторією, специфікою продукту, введення його на ринку та збільшення продажів. Не дивлячись на те, що на ринку вітаються універсальні бійці, потрібно взяти до уваги, що на практиці вони просто не зможуть якісно працювати зі всіма напрямками та будуть розриватись між справами.
  2. Де шукати резюме кандидатів та розміщувати вакансії. Існує ряд сайтів з пошуку роботи, проте ми б рекомендували публікувати інформацію про відкриття вакансії в тематичних каналах, де роботу шукають зацікавлені, активні та досвідчені спеціалісти.
  3. Про що писати в вакансії? Обов’язково вкажіть, які задачі будуть у маркетолога, які результати Ви хочете отримати, які інструменти для Вас важливі. Буде не зайвим написати перелік особистих якостей майбутнього співробітника. Якщо Ваша компанія може платити за можливість регулярно отримувати нові знання, скажіть про це.
  4. На що звернути увагу в резюме. У маркетолога з досвідом роботи повинно бути портфоліо: реалізовані проекти, відгуки та рекомендації попередніх замовників. Хороший спеціаліст прикріпить своє фото до резюме або хоча б відмітить, що воно в нього є. Обов’язково перегляньте в яких сферах раніше працював спеціаліст, чи близька йому Ваша тематика.
hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.