Як працювати з рекламою?

Після того, як Ви створили публічні сторінки, оживили їх публікаціями та налаштували пікселi, необхідно перейти до створення та запуску реклами. Ми підготували основні етапи, які дозволять Вам нічого не пропустити:

  1. Визначіть ціль реклами. На жаль, об’єм витрат на рекламу не повністю залежить від кількості лідів, які Ви отримуєте. Порядок показу Ваших оголошень та оголошень конкурентів формується за допомогою аукціонів.
  2. Оберіть бюджет. В ідеалі Ваш стартовий бюджет повинен становити 10 СРА (цін за цільову дію).
  3. Оберіть плейсмент. Ви повинні визначити де на даний момент часу хочете показати рекламу. Плейсмент Ви можете обрати на рівні групи оголошень після того, як будуть обрані цілі, бюджет та таргетинг.
  4. Вкажіть цільову аудиторію. Таргетинг дозволить налаштуватись саме на Вашу цільову аудиторію. Введіть в пошуковий рядок ключові слова, які пов’язані з Вашим бізнесом та продуктом. Система запропонує рекомендації: за інтересами, за посадами, за поведінкою, за галуззю вивчення – стежте за цією вкладкою. Також стежте за тим, щоб інтереси у Вас були не дуже широкі, оскільки Facebook часом підбирає користувачам «зайві» інтереси.
  5. Налаштуйте оголошення. Якщо Ви хочете дізнатись, які тексти та які зображення ефективніші для оголошень, використовуйте А/В – тестування. Це надасть можливість використовувати декілька найкращих оголошень.
hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.