Як стати мільйонером за 5 років? Покрокова інструкція, яка підійде кожному

Знаменитий американський психолог Бенджамін Харді розробив універсальну покрокову інструкцію про те, як стати мільйонером.

У новинній стрічці Інстаграм ми все частіше бачимо суперуспішних і супербагатих людей. Складається враження, що в наш час стати мільйонером цілком реально. Потрібно просто більше працювати.

Але от халепа! Після збільшення обсягу роботи дохід виростає зовсім не на мільйони, зате сили і ентузіазм впевнено наближаються до нуля.

«Схоже, що я роблю щось не так. Або просто доля така», – думаєте ви і продовжуєте без особливого ентузіазму ходити на ненависну роботу, перед сном мріючи про мільйончик.

А все ж хто ж ці загадкові інстаграмні мільйонери? Надлюди? Або вся їх успішність – просто красива картинка?

Ні те ні інше. Мільйони їх цілком собі реальні, а люди вони звичайні, такі ж, як і всі ми. Тільки їх спосіб життя і спосіб мислення сильно відрізняються від життя більшості населення планети Земля.

І подарувала їм цей спосіб мислення не природа, а наполеглива праця і величезна робота над собою.

Знаменитий американський психолог Бенджамін Харді розробив універсальну покрокову інструкцію про те, як стати мільйонером. Ми дуже надихнулися і вирішили розповісти про неї і вам.

У цій статті ви нарешті знайдете відповіді на питання:

«Як стати багатим?»

«Як побудувати ідеальне життя, у якому все робиться з радістю і на користь?»

«Як встигнути заробляти і одночасно розвиватися як особистість?»

«Як розвинути партнерські відносини з будь-якою людиною?»

Суть наступна: перед вами десять етапів. Покроково впроваджуйте у своє життя кожен з них. Якщо ви робите все правильно і не здаєтеся, то через п’ять років ви гарантовано прийдете до своєї мети.

До того ж неважливо, яка у вас точка «А». Мінімальний у вас дохід або ви вже добре заробляєте: мільйон доступний кожному. Головне почати.

Вже готові стати мільйонером? Тоді поїхали!

Крок 1. Почніть візуалізувати і ставити конкретні цілі

«Коли починають приходити багатства, вони приходять так швидко і в такому достатку, що виникає питання, де вони ховалися всі ці мізерні роки»

Наполеон Хілл

Фундаментом мислення будь-якого мільйонера служать дві речі:

  1. Уміння ставити КОНКРЕТНУ мету:

«Я буду заробляти 1 000 000 доларів на рік станом на 1 січня 2023 року».

«Я отримаю чек на суму понад 100 000 доларів до жовтня 2022 року».

«Я проведу шеститижневий відпустку в Таїланді  наступні шість місяців».

Чим детальніші ваші цілі, тим краще. Зосередьтеся на конкретних цифрах, датах і подіях – мозок це дуже любить.

Виміряйте свою мрію. Насолоджуйтеся цим.

Не турбуйтеся, якщо у вас не вийшло зробити це з першого разу. Дуже часто людина і сама не знає, чого хоче, і це нормально. Коли ви почнете більше думати про свої цілі, пазл дивним чином складеться сам і прийде осяяння. Головне – довіряйте собі: бажанням, інтуїції і думкам.

  1. Уміння візуалізувати. Ви повинні бачити, як досягаєте своєї мети. Детально продумувати кожен крок і чітко уявляти свою кінцеву винагороду – той самий заповітний мільйон.

Включіть фантазію! Побачте і відчуйте той потужний потенціал, що закладений у вас природою. Те достаток можливостей, що дарує нам життя.

Програмування себе на успіх – це дуже важливо. Справа в тому, що, орієнтуючись на середній достаток і мріючи про мільйон, ми не отримаємо більше, ніж середній достаток. А ось якщо ви точно знаєте, що станете мільйонером, навіть якщо на даний момент у вас за душею ні копійки, все обов’язково вийде.

Так, до речі, потрібно не забувати візуалізувати щодня. Це інтерактивний процес, який вимагає сталості.

Пам’ятайте, що якщо ви не дивитеся вперед, ви завжди обертаєтеся назад, знову і знову повторюючи старі помилки.

Наше життя – часто замкнуте коло. Тільки розірвавши його, ви знайдете у собі сили відкрити нові горизонти.

Ну що, вдалося впоратися з цими завданнями? Якщо так, вітаємо: початок покладено! Переходимо до наступного етапу.

Крок 2. Розробіть 90-денну систему вимірювання прогресу

«Вироблення короткострокових цілей дуже корисна для контролю над процесом розвитку, особливо якщо ці цілі визначені у межах довгострокової концепції навчання. Якщо результатів зовсім не видно, зростання зупиняється »

«Мистецтво вчитися», Джош Вайцкіна

Після того як ви навчитеся ставити конкретні цілі, придумайте, як будете відслідковувати результати. Дуже зручна система «90 днів». Все гранично просто – у кінці кожного триместру задавайте собі наступні питання:

  • «Чого я досягнув за останні три місяці? Якими з цих досягнень я пишаюся? »
  • «Що робить мене більш впевненим у собі?»
  • «Коли я продумую мету наступних трьох місяців, що хвилює мене найбільше?»
  • «Які п’ять нових цілей я поставлю на майбутні 90 днів?»

Придумайте ще кілька індивідуальних питань, що стосуються вашої мети. Ми рекомендуємо не забувати і про здоров’я, витрачений даремно час і гроші. Контролюйте всі найважливіші аспекти свого життя!

Наприкінці кожного періоду інтенсивної роботи корисно влаштовувати собі міні-відпустку – час, коли можна цілий день дивитися телевізор, їсти смачну їжу і нічого не робити, паралельно обмірковуючи нові цілі. Така практика допомагає відпочити після тривалого навантаження і «перезавантажитися» перед наступними 90 днями роботи. Тут важливо вчасно зібратися з силами і не дати світу прокрастинації поглинути себе повністю. Дозвольте собі відпочити тільки пару днів, не більше!

Таке ретельне відстеження прогресу дозволяє наочно побачити свої досягнення. На жаль, багато людей навіть не пам’ятають, що їли на обід три дні тому – що й казати про останні 90! Виходить, що вони просто не бачать своїх перемог, розчаровуються і, у підсумку, здаються. Ми запам’ятовуємо кожен провал у всіх фарбах, і переживаємо це дуже болісно – така ось у нас психологія. Якщо всі наші досягнення будуть перед очима, ми завжди будемо відчувати натхнення і наповнюватися життєвою енергією.

Проживіть так наступні три місяці, а потім переходите до наступного кроку.

Крок 3. Відчуйте потік високої продуктивності і увійдіть у його ритм

Ми вже створили життя, яка надихає. Тепер у нас є достатньо енергії на те, щоб постійно бути максимально продуктивним.

Спробуйте в один день повністю зануритися у свої робочі завдання і будете приємно здивовані тим, яке відчуття відчуєте ввечері. Ця неймовірно приємна втома разом з почуттям гордості за себе стане вашою мотивацією стрімко і безперервно йти до свого першого мільйону.

Запам’ятайте цей стан. Зробіть так, щоб він щодня був присутній у вашому житті. Тут допоможе розпорядок дня: розпишіть свій робочий день на окремі завдання, та так, щоб в ньому не було ні хвилини для неробства.

Вийшло? Дивно, але наполеглива праця вже не втомлює, а навпаки, додає сил! Тепер так буде завжди. Все тому, що ми зробили це в правильному порядку. Ми ретельно підготувалися до високого навантаження, надихнулися досягнутим і в потрібному стані увійшли до потіку високої продуктивності.

Тепер ви навчилися правильно організовувати своє життя і робити це з задоволенням.

Давайте далі.

Крок 4. Створіть своє оточення

Оточення більшості людей подібно стрімкої річки, що тече у протилежному напрямку від того місця, куди вони хочуть прийти. Потрібна сили волі, щоб почати плисти вгору за течією. Це втомлює. Ви хочете, щоб річка сама несла вас у потрібному напрямку. Але так не буває. Тільки розпочавши чинити опір потоку, ви зможете досягнути висот.

Разом з вашим способом життя потихеньку почне змінюватися і ваше оточення. Для прискорення процесу допоможіть собі повністю змінитися. Для цього необхідно:

  • Почати продуктивно будувати ранкову рутину. Як день почнете, так його і проведете. Тому геть підступні «ще п’ять хвилиночок» і привіт бадьорій розминці, склянці води з часточкою лимону і посмішці новому дню.
  • Оточити себе людьми, які кращі, сильніші і успішніші вас. Ви і ваше оточення – це дві частини одного цілого Якщо ви хочете стати мільйонером, то вам слід почати спілкуватися з мільйонерами.
  • Перестати забруднювати свою особистий осередок непотрібними речами. Ви ніколи не станете мільйонером, якщо будете продовжувати дивитися картинки з котиками, обідати гамбургерами і грати в «доту». Прийшов час викинути цей непотріб зі свого життя, чи не так?

Пам’ятайте про те, що дрібниці мають значення. Коли ви змінюєте деталь, ви змінюєте і всю систему. То  не зіпсуйте цілу бочку меду ложкою дьогтю.

Крок 5. Зосередьтеся на результатах, а не на звичках або процесах

«У ввічливій розмові більшість скаже, що захоплюється успішними людьми за їх старанну роботу, позитивні звички і залізні принципи. Це не правда. Єдине, що насправді хвилює більшість людей, – це стан їхнього рахунку. Все інше – галас ».

Forbes

Якщо ви подумаєте над цим висловлюванням, то зрозумієте, що це дійсно правда. Важливий результат, а не процес. Цінуються не старання, а їх матеріальний еквівалент. Хто замість мільйона доларів готівкою вибере довгу і наполегливу працю?

Звичайно, зараз модно говорити про те, що результат не має значення – це повна нісенітниця. Примусьте цих людей позбутися того, чого вони вже досягли, і залишитися жити на вулиці. Вони відразу змінять свою думку.

Ми захоплюємося мільярдерами не за їхні особисті якості, а за їх досягнення. Це мільярди зробили їх популярними. Це їх особняки змушують нас ставити такі ж цілі і мріяти ночами.

Ви вирішили стати мільйонером, тому що напевно мрієте про великий будинок, дорогий автомобіль і айфон не в кредит, і це непогано. Саме мета визначає процес, а не навпаки. Більш того, результати також визначають процес. Якщо ви не отримуєте бажаного, потрібно налаштувати свій процес інакше. Не робіть одне і те ж знову і знову, чекаючи різних результатів, – це безумство.

Мета – це засіб для росту і прогресу. Коли ми ставимо собі все нові і нові цілі, ми розвиваємося.

Крок 6. Знайдіть партнера мрії

«Всі хочуть бути чиїмось Йодой».

Аміна Мей Сафі

Не шукайте роботу, створюйте її!

Бідні люди працюють заради грошей, а багаті – щоб вчитися. Почніть залучати до своєї компанії ідеальних людей, у яких є чому повчитися.

Так ви знайдете свого ідеального наставника.

Ким Ви захоплюєтеся?

Хто добре робить роботу, якої ви хочете навчитися?

Хто вже живе життям вашої мрії?

Ця людина і повинен стати вашим кращим другом або колегою. Тоді ви отримаєте частину його безцінного досвіду і таємних знань.

Потрапити в оточення цієї людини зовсім не важко, ми спостерігали безліч таких прикладів. Досить тільки бути наполегливим і не здаватися, і тоді все рано чи пізно складається так, як хотілося.

Крок 7. Стати блискучим слухачем і спостерігачем

«Прагни спочатку зрозуміти, а потім бути зрозумілим».

Стівен Кові

Щоб співрозмовник почав по-справжньому вас цінувати, навчитеся слухати і розуміти його. Вникайте у його монолог, задавайте запитання, допоможіть йому самому розібратися в собі, а після, якщо це ще буде актуально, оголосіть і свою думку. Тільки тоді розмова з вами стане цікавою, а ваші слова стануть значущими для співрозмовника. Тоді ви отримаєте любов і повагу, тому що люди мають потребу в тому, щоб їх почули.

Не потрібно використовувати діалог з іншою людиною як можливість потішити власне его. Замість безглуздої і виснажливої балаканини куди краще використовувати цей час з користю як для нього, так і для себе. Не діліться своїми ідеями, а задавайте питання, щоб дізнатися думку співрозмовника. Мотайте цю інформацію на вус – можливо, його ідеї колись допоможуть і вам.

Крок 8. Зосередьтеся на тому, хто, а не як

«Перестаньте запитувати “як” і почніть питати “хто”».

Ден Салліван

Коли вам вже вдалося вирости і повністю змінити свій спосіб життя, прийшов час змінити питання «як?» на питання «хто?» Чи не «Як мені це зробити?», А «Хто може зробити це для мене?», Простіше кажучи – почати делегувати рутинні завдання.

Сьогодні найняти людину не складає великих труднощів. У світі є безліч людей з необхідними навичками і достатньою кількістю вільного часу. Вони візьмуть вашу роботу на себе, а ви нарешті перестанете робити речі, які відволікають від основного робочого процесу.

Людина, яка економить на співробітниках, ніколи не стане мільйонером, тому що, виконуючи 100 справ одночасно, не вдасться якісно виконати жодне з них.

Для того щоб делегувати, не обов’язково бачити себе успішним підприємцем. Ви просто хочете більше заробляти, тому віддаєте частину своїх низькооплачуваних завдань іншим людям і концентруєтесь на більш прибуткових.

Почніть будувати команду, щоб ця команда зробила з вас мільйонера!

Крок 9. Навчіться бути в гармонії з собою

Людині властива виборча психологія. Концентруючись на своїй меті, ви починаєте бачити тільки те, що важливо для вас на даний момент. Ви перестаєте звертати увагу на інше, не менш важливе.

Наприклад, в гонитві за підвищенням люди зовсім перестають піклуватися про своє здоров’я. Вони сплять по кілька годин на добу і пропускають обідні перерви. У результаті отримують серйозне захворювання і потрапляють до лікарні. Ось тоді вже фокус зміщується: на перший план виходить здоров’я, а мрії про підвищення відразу забуваються. Повернувшись на роботу, така людина знову згадує про недавно забуту мрію і знову «тяжко працює» до наступної госпіталізації з тієї ж причини, що і минулого разу.

Як бачите, це перетворюється у замкнуте коло. Щоб уникнути таких крайнощів, навчіться бути у гармонії з самим собою. Виділяйте час на турботу про себе, при цьому не забуваючи і про роботу.

Крок 10. Не чекайте занадто довго

«Не затримуйтеся занадто довго за столом успіху, єдиний спосіб насолодитися черговою трапезою – це зголодніти».

Джим Рон

Як тільки ви досягли своєї мети, не стійте на одному місці. Заробили перший мільйон? Вітаємо! Тепер прийшов час йти до мільярда.

Не варто насолоджуватися досягнутим занадто довго. Куди цікавіше відкривати нові горизонти. Після того як ви досягнули бажаної мети, тут же позначте для себе нову. Якщо ви будете довго стояти на одному місці, життя почне здаватися сірим і нудним, а інтерес до того, чого ви вже досягли, згасне.

На останок…

Ось і все, що потрібно зробити, щоб стати мільйонером. Всього лише повністю змінити мислення, спосіб життя, сформувати систему і ні за що не відступати. Комусь це дається легко, а хтось вже через місяць здається зі словами «це не працює».

Якою людині бути – вирішувати тільки вам, але ми сподіваємося колись дізнатися, що саме ви стали тим, хто заробив мільйон, скориставшись цими порадами.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.