3 способу привернути Ліди за допомогою контенту, email-маркетингу і SMM

Ліди – це кров і плоть будь-якого бізнесу. Щоб робити продажі, потрібен постійний потік лідів. І такі канали, як SMM, розсилання, SEO та PPC, грають щодо залучення клієнтів величезну роль.

Давайте подивимося на статистику:

61% маркетологів кажуть, що їх головне завдання – створювати трафік на сайті і приводити ліди.

27% маркетологів упевнені, що для SMM і розсилань CPL зазвичай нижче середнього.

Вартість контент-маркетингу на 62% нижча, ніж у традиційних каналів, і приносить в 3 рази більше лідів.

Маркетологи, які роблять акцент на веденні блогу, в 13 разів вище мають ймовірність побачити позитивний ROI.

Як генерувати ліди за допомогою контент-маркетингу

У 2021 році третина інтернет-користувачів буде використовувати адблок, а це означає, що як мінімум третина рекламних оголошень не буде досягати мети. Як цього уникнути?

Допоможе контент-маркетинг.

70% користувачів вважають, що краще дізнаватися про продукт з контенту. Крім того, ROI контент-маркетингу вищий, ніж у оплаченої реклами.

Ми зібрали кілька способів, які допоможуть змусити контент-маркетинг приносити Ліди.

  1. Пишіть тексти, звертаючись до вашого покупця

Визначення ЦА – це прекрасно. На її основі можна зібрати детальний портрет вашого покупця. Уявіть собі цю людину, його роботу, хобі, вік, розмір сім’ї. Опишіть його так, немов він реально існує.

71% компаній підвищили свою виручку і кількість лідів, створивши такий портрет, адже за його допомогою можна знайти відповіді на різні питання.

Наприклад, визначити їх біль і мету, а також зрозуміти, як вони їх досягають.

Коли подібна інформація завжди в доступі, ви зможете створювати більш ефективний контент: люди краще відгукуються на розсилання, якщо відчувають, що ті написані спеціально для них.

Як писати контент для різних клієнтів? Відповідайте на їхні запитання! Проведіть дослідження і з’ясуйте, які питання ваші покупці задають найчастіше, а потім детально дайте відповідь на них у блозі або зніміть відео.

  1. Ретельно вибирайте тип контенту

Вибираючи, який контент створювати, уважно вивчіть клієнтську поведінку, цільову платформу і портрет ЦА.

Ось, наприклад, кілька варіантів контенту:

Інфографіка збирає на 94% більше кліків і в 30 разів більше лідів. Вона являє інформацію візуально і структуровано, тому більшість користувачів відноситься до неї позитивно.

Інформаційний контент: цей тип контенту фокусується на тому, щоб навчити ваших покупців, поділитися своїми експертними знаннями. Пишіть про те, в чому ви дійсно розбираєтеся. Вам підійдуть гайди, кейси і інший інформаційний контент.

Відеоконтент: відео відмінно працює для залученності. Відеомаркетологи отримують на 66% більше якісних лідів на рік і збільшують впізнаваність бренду на 54%. Відео також залучає нових покупців у соцмережах.

Подкасти: відмінний спосіб поділитися своїми експертними знаннями при мінімальних витратах. У 2019 році 90 млн чоловік слухали подкасти щомісяця, в 2022 році число користувачів зросте до 132 млн осіб щомісяця. Включіть у свої подкасти невеликі ролики з CTA на початку і в кінці, щоб перетворити своїх слухачів у клієнтів.

Під час створення  контенту пам’ятайте, що в першу чергу він повинен відповідати потребам вашого клієнта, потім – відповідати на його питання і тільки потім створювати інтерес до продукту або сервісу.

  1. Створюйте лід-магніти

Лід-магніт – це такий бонус, який ви пропонуєте своїм потенційним клієнтам в обмін на їх e-mail або персональну інформацію. Зазвичай безкоштовно пропонують завантажити контент, наприклад, чек-листи, статті, доповіді з гіперпосиланнями на ваші продукти, електронні книги. Також можна давати користувачам безкоштовний доступ до відео, вебінарів або курсам.

Чек-лист PDF: дайте своїм передплатникам пораду або список інструментів, які вони шукають.

Електронні книги і безкоштовні статті: люди люблять зберігати і читати електронні книги, в них більше деталей, ніж у звичайній статті з блогу. Надавати електронну книгу за e-mail – завжди приємне рішення.

Квізи: дозвольте користувачам грати в безкоштовні вікторини, але результати пропонуйте тільки за реєстрацію. Це ще один відмінний спосіб збирати ліди, розважаючи.

Інфографіка: якщо у вашій статті багато фактів або цифр, додайте до неї лід-магніт у вигляді інфографіки, яка об’єднає всі дані в просту схему. Читачі зможуть завантажити інфографіку, щоб повертатися до неї, коли потрібні будуть дані, а ви отримаєте їх e-mail.

Безкоштовні курси: це може бути один великий вебінар або серія коротких відео, які пояснюють щось, що вашій аудиторії дуже важливо дізнатися. Використовуйте CTA у відео або на лендінгах, щоб конвертувати користувачів в ліди.

Шаблони: коли ви пояснили читачеві щось, не змушуйте його намагатися відтворити це самостійно. Дайте йому шаблон, щоб він зміг його заповнити, застосувавши нові знання, і він із задоволенням залишить свої контакти.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.