5 міфів про заробітки на партнерських програмах

Міф 1. Великий відсоток в партнерських програмах дорівнює великому заробітку.

Дана омана поширена серед новачків, які тільки-но пізнають ази арбітражу. Адже логічно, чим більше процентна ставка з того чи іншого товару (послуги), тим вище повинен бути Ваш заробіток.

Міф 2. Щоб займатися партнерками потрібен особистий сайт.

Необов’язково мати свій особистий сайт або блог. Раніше майже не було інших варіантів, крім як створити свій сайт, довго наповнювати його контентом, а потім потихеньку починати розставляти посилання. Той час минув, а простіше сказати – з’явилися альтернативні варіанти.

Міф 3. Заробіток на партнерках – це швидкі та легкі гроші.

З даним міфом не розлучаються не тільки ті, хто тільки почав арбітраж, а й ті, хто вже давно в бізнесі. Помилка навіть не в тому, що заробити швидко неможливо. Все можливо. Просто якщо Вам і вдасться заробити легкі гроші на партнерках, то це буде везіння, а не Ваш особистий успіх. До легких заробітків і грошей люди швидко звикають, але лафа завжди закінчується. А перебудуватися на нормальну роботу вже виходить далеко не у всіх.

Міф 4. На партнерках не заробити.

Носії даного міфу – ті, хто говорять або пишуть про те, що на партнерках не вдається заробити достатньо чи що там гроші не водяться зовсім. Четвертий міф протилежний третьому: одні думають, що все легко, інші – що все важко. Варто уникати обох точок зору. Знайте, що все залежить від Вас!

Міф 5. Щоб почати, потрібні гроші.

Цей міф про «початковий капітал» – найсерйозніший на шляху будь-кого, хто вирішує, займатися йому партнерськими програмами або «ну його». Скільки разів Вам доводилося чути подібне про відкриття свого бізнесу? Це те саме. Психологічна «відмазка», відкладання на вічне «потім».

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.