Бізнес-сайт: навіщо він потрібен?

У сучасних реаліях питання боротьби з конкурентами та просування своєї компанії на ринку стоїть досить гостро. Традиційні методи реклами не здатні дати ефективне рішення поставлених завдань. Одним із найбільш раціональних інструментів просування в даний час є створення бізнес-сайту. Цей крок є дуже важливим для розвитку компанії та її становлення

Створення сайту для вашого бізнесу – це не просто модна тенденція, щоб бути як усі, це потреба мати власне представництво в Інтернеті, щоб кожен потенційний клієнт міг знайти компанію, ознайомитися з усією необхідною інформацією, запропонованою продукцією та скористатися її послугами.

Кому потрібен бізнес-сайт?

Рішення замовити бізнес сайт приймають різні компанії:

 1. Бізнес, що знаходиться на стадії розвитку. Створення сайтів для бізнесу дозволить розповісти цільовій аудиторії про нові продукти, залучити клієнтів без значних витрат. В даний час сайт є не просто інформаційним ресурсом, а й інструментом реклами. Тому розробка бізнес-сайтів – це ефективна допомога при розвитку проектів на початкових стадіях.
 2. Досвідчені гравці на ринку. Вкладення в розробку сайту для бізнесу є логічними і для компаній, які вже давно представлені на ринку. Сфера створення сайтів постійно розвивається, що відкриває нові можливості. Над кожним сайтом потрібно постійно працювати – оновлювати, модернізувати. Завдяки цьому можна буде вирішувати численні завдання, підтримувати власний сайт, формувати успішний бренд та позитивний імідж компанії, яка йде в ногу з часом.
 3. Представники великого бізнесу. Невеликі компанії та індивідуальні підприємці часто не мають великого рекламного бюджету. У такому разі сайт для бізнесу під ключ – це відмінний рекламний інструмент, який не вимагає високих витрат, оскільки вартість його розробки буде значно нижчою, ніж проведення інших заходів щодо просування. При цьому ефект від бізнес-ресурсу максимально швидко окупить усі витрати на його створення.
 4. Представники великого бізнесу. Рішення зробити сайт для бізнесу – це чудова нагода сформувати бренд. При цьому це навіть актуально для відомих компаній. Завдяки сайту можна розширити охоплення цільової аудиторії. Усі витрати на бізнес-сайт є незначними, оскільки він дозволить проінформувати широке коло осіб та підвищити впізнаваність бренду.
 5. Бізнес, який працює практично у будь-якій галузі. Сьогодні кожна сфера ділового життя потребує представництва в Інтернеті. Тому створення бізнес-сайту є актуальним для всіх компаній незалежно від сфери бізнесу.

Переваги бізнес-сайтів

Створення бізнес-сайту для компанії відкриває численні перспективи і має ряд переваг:

 1. Бізнес-сайт дозволяє заявити про себе. Це найпростіший і найшвидший інструмент, який дозволяє розповісти про свою компанію широкій аудиторії, адже щодня Інтернетом користується велика кількість людей у ​​пошуках необхідної інформації, товарів та послуг. Вони є потенційними клієнтами. Бізнес-сайт дозволить донести до них необхідну інформацію, щоб бізнес розвивався активніше.
 2. Бізнес-сайт дозволяє взаємодіяти з цільовою аудиторією. З його допомогою можна вирішити ряд завдань: поінформувати цільову аудиторію про проект, його розвиток, продукти, акції, новинки, спеціальні програми, розміщувати корисну інформацію; отримувати зворотний зв’язок через онлайн-підтримку, відгуки та коментарі; підвищувати лояльність клієнтів до бренду та бізнесу; сприяти просуванню компанії над ринком.
 3. Бізнес-сайт – важлива складова іміджу компанії. Розміщуючи матеріали, що стосуються роботи компанії, її принципів та особливостей, цікаву інформацію зі сфери діяльності, спілкуючись із клієнтами та вирішуючи їхні проблеми – все це сприяє формуванню позитивного іміджу серед потенційних клієнтів, дозволяє зайняти лідируючі позиції серед конкурентів.

Дивно, але ціна бізнес-сайту ніяк не впливає на його можливість вирішення поставлених завдань. Це пов’язано з тим, що група компаній PATProfi як досвідчений розробник враховує цілі створення ресурсу та на їх основі пропонує оптимальне рішення для будь-якого бюджету.

Скільки коштує створення бізнес-сайту?

На вартість створення бізнес-сайту групи компаній PATProfi впливають різні чинники. Точна ціна розробки ресурсу визначається після ознайомлення з проектом, його особливостями, вимогами та побажаннями замовника. Ціна створення бізнес-сайту залежить від:

 • вибраного типу сайту;
 • складності технічного завдання;
 • вимог замовника до дизайну та функціоналу ресурсу;
 • необхідності залучення інших спеціалістів;
 • наповнення сайту унікальним контентом;
 • дизайну сайту – шаблонні рішення коштують дешевше, проте найбільшого ефекту та результату можна досягти, якщо створити унікальний дизайн ресурсу.

Усі ці моменти оцінюються та обговорюються ще на початковому етапі. Потім сформована ціна вказується у договорі та є остаточною. Додаткові витрати можливі лише в тому випадку, якщо замовник спочатку не вказав на необхідність розробки та впровадження додаткового функціоналу до підписання договору.

Висновки

Бізнес-сайт – це візитна картка компанії, її представництво у мережі Інтернет. За допомогою такого майданчика можна вирішувати численні завдання: підвищення лояльності клієнтів, формування позитивного враження про бренд, продукцію. Розробка бізнес-сайту актуальна не лише для нових гравців на ринку, а й для компаній, які змогли давно заявити про себе. Витрати на розробку бізнес-сайту повністю окупають себе в ході його роботи і коштують значно дешевше, ніж при використанні традиційних інструментів просування.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.