Навіщо компанії потрібен корпоративний сайт?

Розробка корпоративного сайту – це потреба у вік інформаційних технологій, а не просто бажання бути як усі конкуренти. Кожен бізнес, який хоче розвиватися, потребує сайту. Він є представництвом компанії в Інтернеті, і кожен потенційний клієнт зможе знайти його за необхідності, отримати відповіді на всі запитання.

Сучасний корпоративний сайт здатний вирішити низку завдань. До основних можна віднести:

 1. створення бренду, що запам’ятовується;
 2. залучення потенційних клієнтів, ділових партнерів та співробітників до компанії;
 3. інформування відвідувачів про діяльність та продукцію компанії.

Як відбувається розробка корпоративного сайту?

Розробка корпоративних сайтів здійснюється за певною схемою, що складається з кількох основних етапів:

 1. Аналіз. На цьому етапі збирається вся необхідна інформація – вимоги замовника до функціоналу та зовнішнього вигляду сайту, аналіз конкурентів, їх вирішення.
 2. Технічне завдання. Для досягнення необхідного кінцевого результату створення інтернет-сайту слід починати з підготовки ретельного технічного завдання, де чітко описують структуру, функціонал і всі вимоги до сайту. Технічне завдання складається за тісної співпраці замовника та виконавця.
 3. Дизайн. Це важливий компонент, що є визначальним фактором якісного корпоративного сайту. Найчастіше в основу дизайну лягатиме корпоративний стиль компанії, щоб все виглядало максимально гармонійно і лаконічно.
 4. Розробка. Цей етап йде паралельно із розробкою дизайну. На ньому передбачається створення та реалізація основного функціоналу. Це відбувається за рахунок застосування функціональних модулів, які відображатимуться на сайті,  і розділів, помітних виключно адміністратору ресурсу. Також на цьому етапі проводиться робота з базами даних та каталогом продукції, автоматизація роботи з документами.
 5. Верстка. На цьому етапі готовий дизайн за допомогою верстки переноситься на основний корпоративний веб-сайт.
 6. Контент. Ресурс наповнюється якісними статтями, зображеннями. Це важливий етап, який впливає не тільки на формування певного враження про компанію серед відвідувачів, а й на його доступність у пошукових системах.
 7. Тестування. Недостатньо просто створити корпоративний веб-сайт, важливо перевірити його функціональність та працездатність. У разі виявлення будь-яких недоліків вони відразу ж усуваються, оскільки це може впливати не тільки на працездатність сайту, а й на імідж та репутацію всієї компанії.
 8. Додаткові послуги. Всі ресурси, включаючи корпоративні інтернет сайти потребують регулярної підтримки та просування. Рекомендується замовляти послуги в комплексі, щоб оптимізувати витрати, які потрібні на просування, підтримку та створення корпоративного сайту.

При здійсненні всіх етапів замовник отримує корпоративний сайт компанії, що має унікальний дизайн, який відповідає корпоративному стилю, має налагоджений функціонал та зручну систему керування вмістом сайту. Це дозволить контент-менеджерам ефективно працювати із сайтом.

Переваги створення корпоративного сайту у PATProfi

Створення корпоративного сайту під ключ відкриває компанії величезні перспективи. Щоб усі поставлені цілі були досягнуті, рекомендується довіряти цей процес кваліфікованим та компетентним у цій галузі фахівцям. Група компаній PATProfi зможе розробити корпоративний веб-сайт будь-якої складності. До основних переваг розробки корпоративного сайту можна віднести:

 1. Створення позитивного іміджу. Першочерговим завданням створення корпоративного сайту є створення іміджу, побудова бренду. Перший розробляють з урахуванням фірмового стилю, якості продукції, зв’язків із громадськістю. Побудова бренду дозволяє сформувати у свідомості цільової аудиторії певні емоції та асоціації про товари, що просуваються, випередити конкурентів і досягти вдячності. Щоб підвищити впізнаваність, необхідно застосовувати фірмовий стиль, транслювати цілі та образ компанії, бути експертом у своїй галузі.
 2. Пошук потенційних клієнтів та ділових партнерів. Якщо метою створення корпоративного сайту є залучення людей, зацікавлених у співпраці, то основний наголос слід робити на комунікаціях з клієнтами. Створення корпоративного сайту найчастіше спрямоване не на продаж, а на допомогу налагодити контакт із цільовою аудиторією.
 3. Презентація компанії. Корпоративний сайт є полем для розміщення необмеженої кількості контенту про компанію, її діяльність. Багато відвідувачів переходять на сайт, щоб дізнатися більше інформації про компанію, бренд, продукцію.
 4. Продаж товарів та послуг. Це не першочергова мета створення корпоративного сайту, але чудова можливість знайти у мережі потенційних покупців. Також корпоративний сайт може стати доступним каналом для просування компанії. Для цього достатньо постійно публікувати новини про акції, що надаються, знижки, які будуть мотивувати клієнтів не просто відвідувати корпоративний сайт, а й робити на ньому покупки.
 5. Пошук співробітників. За допомогою корпоративного сайту можна залучати потенційних спеціалістів до штату компанії. Для цього достатньо передбачити відповідний розділ, де постійно розміщуватимуться актуальні вакансії та вимоги до претендентів, які можуть претендувати на вільну посаду. Це дозволить оперативно заповнити нестачу кадрів, не вдаючись до послуг посередників.

Скільки коштує розробка корпоративного сайту?

На вартість розробки корпоративного сайту впливають різні критерії. Хоча до всіх ресурсів застосовуються загальні вимоги до розробки, кожен сайт створюється індивідуально, щоб вирішувати певні завдання конкретного замовника. Тому ціна розробки корпоративного сайту залежить від таких факторів:

 • обсяг робіт, витрачений час на їх проведення;
 • витрати на хостинг та домен;
 • дизайн – шаблонний чи унікальний;
 • наявність адаптивної верстки;
 • імплементація;
 • вибір CMS;
 • рівень базового заповнення сайту;
 • тестування ресурсу;
 • мовні версії;
 • програмування;
 • наявність технічної підтримки сайту.

Використовуючи готовий шаблон, можна значно зменшити вартість розробки сайту. Цей варіант підійде компаніям, які не мають достатнього бюджету на створення індивідуального дизайну. У разі вибору шаблонного ресурсу кошти заощаджуються за рахунок відсутності необхідності створювати дизайн, здійснювати верстку, проводити імплементацію. Також під час використання шаблонних рішень значно скорочуються терміни виконання проекту.

Висновки

Сучасні реалії внесли свої корективи у ведення бізнесу. Сьогодні неможливо ефективно працювати на ринку, не маючи своє представництво в Інтернеті. Тому якщо планується створення сильної та успішної компанії, то створення корпоративного сайту є обов’язковою умовою. Цей інструмент дозволяє створити відомий бренд, залучити партнерів, завоювати довіру цільової аудиторії.

hosting.pat@gmail.com

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.